Wpis z mikrobloga

Wracając do #fakenews sprzed 2 dni z prawie 400 wykopami na głownej. To co drogie pelikanokopy? Kontynuujemy syndrom wyparcia, czy w końcu uwierzycie w fakty? Policja postawiła w stan oskarżenia grupę narodowców którzy zaatakowali marsz przeciw nacjonalizmowi w ostatnią sobotę w #poznan Jednym z nich jest Remigiusz S właściciel z "odziezą patriotyczną", który na swoim Facebooku publikuje m.in. zdjęcia ze swastyką i napisem „88 Armia Południe” - hitlerowskiej formacji.

Ale spoko bo hehe anarchiści i hehe burda była, więc smiejemy się z nich heheheh - Lemingocja wykopowa pod względem intelektualnym tutaj jak zwykle dała popis. Wołam w szczególności @Nicolai i @Pan_Slon , którzy próbowali na mirko pod moim wpisem zaprzeczać torżsamości atakujących oraz wmawiac mi iz opisanej przed browarem sytuacji nie było.

Oraz specjalna dedykacja dla pozostałych wypokowych "spiskofców po pierwszym sezonie CSI" którzy próbowali wmówić, że to nie prawica zaatakowała marsz, lub zarzucali nawet "ustawkę" środowisk lewicowych.

#polityka #polska #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #neuropa
  • 15
Masz Ty rozum i godność człowieka? Nic takiego nie robiliśmy... manipulowałeś wtedy, manipulujesz i teraz. Nie mam Ci nic więcej do powiedzenia ponad to co napisałem w tamtym wątku, który skończył się tym, że po porażce swoich konfabulacji schowałeś głowę w piasek. Po co wracać z tematem? Masochizm?


@Nicolai: Ty manipulowałeś. Wskazałeś wielokrotnie sytuację z poczatku marszu w 1'17, którą mieli "przeżywać" wykopki, a która pokazywała stary browar i ludzi zbierajacych
No to zebranie pod Starym Browarem czy przemarsz świętym Marcinem? Skończ pieprzyć, bo nic tylko pogrążasz siebie, każdy ma dostęp do historii naszej wymiany zdań, więc po kiego grzyba wmawiasz, że było inaczej kiedy każdy może przeczytać jak to wyglądało naprawdę?

odpowiedz

@Nicolai: Znowu kłamiesz. Wyrwałeś cytat gdy wskazałes że chodzi tobie o późniejszy moment to raz, dwa to nie jest pełny cytat. Ale nie masz rigiczu cytować tego, co nie
(...) że po porażce swoich konfabulacji schowałeś głowę w piasek.


@Nicolai: Nawiasem mówiąc apropo 'ucieczki' Po pierwsze jak o mnie piszecie, to wołajcie, po drugie rąbaliście mi dupę z @MattJedi i lizaliście sobie poślady plusami blisko 2 godziny po naszej wymianie postów oraz następnego dnia. Bez przywołania, i wiedzy, czy powiadomien ze nadal toczy się jakakolwiek dyskusja. To nie jest "chowanie głowy w piasek", to klasyczny przypadek kreowania opinni bez wiedzy
@grubson234567: Skoro już o mnie piszesz, bez wołania mnie.

Krótko poanalizowałem sobie lewackie źródła na ten temat oraz wykonałem własne sprawdzenie kto co i jak.

Anarchiści alarmują, że jeden z napastników to Remigiusz S., właściciel sklepu Narodowy, faszyzujący "prawdziwy Polak".

Tak to jest, kiedy Wyborcza coś powie. Albo powoła się na anarchistów/Antifę, tutaj jest to niezłe kombo. Otóż Remigiusz S. nie jest właścicielem niczego, to jakiś gówniarz. Właścicielem firmy jest Witold
Tak to jest, kiedy Wyborcza coś powie. Albo powoła się na anarchistów/Antifę, tutaj jest to niezłe kombo. Otóż Remigiusz S. nie jest właścicielem niczego, to jakiś gówniarz. Właścicielem firmy jest Witold S., o którym Wyborcza już milczy pomimo że anarchiści podawali że on też brał udział w demonstracji (czyli Wyborcza nie była skłonna tego potwierdzić, nawet oni mogli uznać to za naciągane kłamstwo).


Problem w tym, że Witold S. (na stronie anarchistów
@grubson234567:

Jak zwykle kłamiesz: Wspomniany Sklep w Zumi.pl

Bzdury. Swoje źródło oparłem na stronie lewacko-anarchistycznej, jak widać - oczywiście było to błędem. To oni podali taki link. Firma o której Ty piszesz ma inny NIP niż ta, którą podawali anarchiści na swojej stronie.

Twierdzenie że narodowcy nie prowadzą działań sprzecznych z prawem jest nie tyle naiwne co głupie. Mają za uszami nie mało,

Bo powiedział tak grubson.

zas środowiska "kibolskie" sa
@MattJedi: Chciałbym w końcu byś zaczał przestrzegac polskiego prawa autorskiego - w tym cytatu i powołując się na coś w manipulacjach zaczał przytaczać linki, a nie tekst wyrwany z kontekstu.

1) Czekam na twoje "lewicowe źródło", które rzekomo wprowadziło ciebie w błąd

Policja zatrzymała czterech nacjonalistów w kurtkach klubu Cracovia i zastosowała wobec nich 48-godzinny areszt". Coś jeszcze chciałbyś powiedzieć?

2) Jak wyżej.

Tego nawet nie komentuję, bo to jakieś lewackie
@grubson234567: Zapomniałem linka, mam wstręt do rozprowadzania linków do tej gazety, więc to pewnie z tego powodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,21613906,diler-narkotykowy-zlodziej-sprawca-napadu-policja-potwierdza.html

1) Czekam na twoje "lewicowe źródło", które rzekomo wprowadziło ciebie w błąd

Proszę uprzejmie:
https://www.facebook.com/PoznanWolnyOdNienawisci/posts/869947346476621:0
http://strajk.eu/kto-napadl-na-demonstracje-w-poznaniu-wlasciciel-sklepu-z-odzieza-patriotyczna/

Cały czas utrzymujesz narrację że to tylko kibole, nie narodowcy. Podczas gdy podane przez wyborczą informacje przeczą temu.

Wręcz przeciwnie, zarówno opisywany przez nich sposób działania, charakter przestępczej działalności,
Że też ja z Tobą rozmawiam, przecież Ty w oczywisty sposób kłamiesz i oszukujesz.


@MattJedi: Dopiero zacząłeś manipulatorze jak zwróciłem na to uwagę. i widze że nadal masz z tym problemy:

Wręcz przeciwnie, zarówno opisywany przez nich sposób działania, charakter przestępczej działalności, jak i wspomniane wcześniej emblematy cracovii mówią coś dokładnie przeciwnego niż Ty, a potwierdzają moją tezę.


Twoja opinia i opiniowany przez ciebie wyidealizowany profil narodowców niczego nie dowodzi. A
@grubson234567:

A z tego jak ciągle wyciągasz z dupy emblematy cracowi ciągle się smieję. Bo nie wierzę jak można ciągle dokonywać takiego samo-zaorania. W Poznaniu? W dniu w którym jedyny mecz przyjezdnych na bułgarskiej to był Lech-Legia następnego dnia? Dobry żart. Źródła poza twoją opinią, źródel pokazujacych te rewelacje ciągle brak.

PRZECIEŻ PODAŁEM CI ZARÓWNO LINK JAK I CYTAT. Ślepy jesteś czy serio aż tak bezczelnie będziesz dalej zaprzeczał faktom?

Swoja