Wpis z mikrobloga

@Saymon1: Ja bym powiedział że bazują na tym jakie decki używają streamerzy i pro gracze, bo nawet u tosta na stronie nie ma murloc szamana,jest tylko na liście decków proplayerów( i to tylko jeden) bo reszta gra elemental szamana jak już
@TlustodupyBialorusin: Heh, na /r/hearthstone w temacie o tym snapshotcie jest tylko kilka komentarzy wątpiących w rzetelność tej listy i jeden komentarz mówiący że trzeba poczekać na snapshot korygujący od ViciousSyndicate
@TlustodupyBialorusin: Chodziło mi ogólnie o wybór decków na stronach tempostorm / VS / MS. Czy są wybrane popularne czy te które radzą sobie z popularnymi. O Tempostorm Twoją opinie już znam, jak z VS / MS? MS ma chyba tą przewagę, że biorą pod uwagę statystyki z trackerów ( jeśli ma to jakiś wpływ na decki które proponują ).
@Lewo: Ciężko ocenić co oni biorą pod uwagę. Dlatego ja to odbieram jako ich własne widzimisię nie podparte żadnymi faktami. Jeżeli jest to popularność, to z całą pewnością w jednym tierze nie powinien się spotkać Elemental Shaman i Handlock, albo Freeze Mage i Midrange Paladyn. Jeżeli win rate no to Quest Rogue nie powinien być Tier 1. Chyba każdy się zgodzi, że w Tier 1 powinien być też Midrange Hunter albo