Wpis z mikrobloga

@IronHide: /dostałem ostrzeżenie przy którym byl avatar twojego profilu(twojego celowo z małej). Jeżeli to ty mi go dałeś to na jakiej podstawie? Ogólny schemat ctrl c ctrl v jest z dupy. Wiele osób używa słów wulgarnych(jest na to filtr), nikogo nie uraziłem osobiście. Więc albo masz jakiś osobisty problem albo reprezentujesz z góry ustalone zasady. chcecie to banujcie, mam to w dupie. wypok to rynsztok i zawsze mogę zacząć od zera. Nigdy się nie zagłębiałem w szczgóly dzaialania bo mam co robić. Moze piszę bez powodu,ale jak napisałem na wejsciu, był twój avatar....Jeżeli to ty jesteś jednym z modów to napisz mi #!$%@? logiczne wytłumaczenie dlaczego dostałem ostrzeżenie. pierwsze na przestrzeni 8 lat. a ty jestes w sumie rok stażem starszy. choć gdybym założył konto za pierwszym wejściem to byłoby 1 do 1. Powtarzam kolejny raz. /proszęo logiczne i dobrze uargumentowane uzasadnienie. twój ruch... choć znając modów z wypoku to #!$%@? się dowiem.
  • 2
@NeMe2iS: czesc. nie mam zielonego pojęcia o czym do mnie mowisz. Nikogo nie zgłaszałem od wielu miesięcy. Mam na to #!$%@? - no chyba że idą ostre personalne przytyki.
Jestem zwykłym Mirkiem - nie modem. Może ktoś ma podobny avatar ale wątpie. Daj jakiś link, screen do tego ostrzeżenia żebym mogł zobaczyc o co chodzi. Ciekawa sprawa w ogole :D Może ktoś się podszywa :)
I nie denerwuj już sie tak