Wpis z mikrobloga

Mireczki czy ja nie potrafię pisać ogłoszeń dot. sprzedaży samochodu, czy ludzie lubią być robieni w bambuko?
Dwie sytuacje, sprzedaje sobie autko za 2.5k PLN, obszerny opis, zdjęcia może nie super hiper bo robione #xiaomi ale wszystko widać.Wszystko dokładnie opisane, na zdjęciach pokazane ewentualne mankamenty, długie opłaty i auto stoi.Znajomy wystawił Lanosa z opisem "pali jeździ skręca, oplaty do xx" i ciągle do niego dzwonią, ledwo auto wystawił, trochę mnie dupa piecze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #samochody #motoryzacja #olx
  • 29
Nie wiem czy bezwypadkowy, przebieg 260k ale pewnie i tak kręcony, akurat garażowany, jestem siódmym właścicielem, co do wyposażenia to tak, akurat bogate


@BiletNaKrucjate: Ja to wiem lub się domyślam, podałem ci tylko co się dobrze sprzedaje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BiletNaKrucjate: sprzedawałem samochód 2 lata temu, miał swoje problemy, ale to raczej drobiazgi. Cena raczej z dolnego poziomu rocznika, samochód bardzo popularny - Astra G.
Uczciwie opisałem co i jak, wywaliłem bardzo szczegółowy (przez to długi opis), +20 zdjęć.
I co? Przez tydzień 3 telefony. Prawdą jest, że jedna z tych osób okazała się bardzo konkretna i kupiła, ale zainteresowanie było malutkie.

Jedna wiadomość mnie rozbawiła - "opis ładny i piękny,