Wpis z mikrobloga

@TomiliDzonsWSciganym: O #!$%@?, 4100 za KSa? Upewnij się że to nie ekspozycja, i czy nie odchodzi mu ramka i obudowa z tyłu. Wszystkie modele z serii KS miały z tym problem, więc obejrzyj go nawet jak jest zapakowany - śmierdzi mi zwrotem z powodu odchodzącej ramy, którą spakowali do kartonu i udają że fabryka Korea. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Brutalna prawda jest taka, że sieć MSH przyjmuje
@fordern: Dobra doczytałem regulamin promocji Saturna 4599 minus jedna z 20 rat to około 4300zl. Ale to dalej dobra cena. Przed zakupem zamierzam obejrzeć cały z zew plus puścić jakiś materiał video. Tylko cały czas z tylu głowy jest gdzieś ten Sony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TomiliDzonsWSciganym: Sprawdź piksele, bo ta cena aż mi śmierdzi. Za KS7000 jeszcze tydzień temu płacono 5199zł, zakrzywiony wiadomo 500+, a tu nagle 1500 zniżki? Podejrzane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Schowaj sobie też z tyłu głowy Philipsa o którym mówiłem, 3 stronny Ambilight robi robotę, i czerń też troszkę lepsza dla oka jest. Też IPS, tak jak Sony.
@TomiliDzonsWSciganym: Jak Philips może mieć słabszy system, skoro w środku siedzi ten sam MediaTek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ten sam Android.

A Samsung w tej cenie jest dla mnie po prostu podejrzany. To jeszcze nie ten moment, aby zarżnąć go cenowo bo trzeba robić miejsce na nowe modele.