Wpis z mikrobloga

@Taiffun: Zasadniczo tak. Jedna wybrana recenzja, oceniona pozytywnie bądź negatywnie. Natomiast jeśli masz jakiś pomysł lekko odbiegający od tego kryterium... Także może okazać się trafny, szczególnie w kategorii "wyróżnienie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy: odnosząc się wyrywkowo do różnych recenzji wyciągam więcej ciekawych spostrzeżeń niż tylko z jednej, a Żyrafometr mnie nie interesuje ;) dodatkowo, inaczej czyta się reckę gry którą się zna, inaczej tytuł o którym wiele słyszałem ale nie grałem, nie widziałem elementów a inaczej taki o którym totalnie nic nie wiem.

Zresztą... z reckami jest tak samo jak z planszówkami. Nie ma najlepszej ani najgorszej, są różne. :)
@Taiffun: Takie uzasadnienie ma sens. Myślę, że możez spróbować z nim podejść nawet nie tylko po wyróżnienie. Nie, żebym coś obiecywał, bo jestem tylko jednym z decydujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jednobrewy: poszło, życzę powodzenia w zbieraniu feedbacku i dzięki za zainteresowanie blogiem przez konkurs. :) Zwykle badam nieznane mi tytuły na YT, ale poziom dokładności na blogu przebił srogo czcze niekiedy gadaniny vlogerów. W sumie aż popadłem w refleksję czemu wrzucam tytuły w wyszukiwarkę YT, skoro zwykłe newsy wolę właśnie czytać zamiast oglądać/słuchać... hm, hm.
@Taiffun: Już przejrzałem :) Feedback to, mam nadzieję, będzie największy sukces. Recki mają nieco nierówny poziom, bo każdy ma swoje preferencje. Ja np. lubię system ocen i konkretne przedstawienie gry, ktoś inny daje bez oceny i z fabulrnymi wstawkami. Co do video to z pewnością są popularniejsze, chociaż ja kompletnie ich nie lubię. Nie ma to jak porządna ściana tekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)