Wpis z mikrobloga

Po pierwsze dieta i aktywność fizyczna. Po drugie badanie hormonów.


@bananowynick: wszystko ok ;) myślisz, że tego nie ma?

Po trzecie to ci nie da jakiegoś zajebistego efektu. Jeżeli liczysz że po suplementacji z bladego stuleja będziesz nabuzowanym energią macho to się przeliczysz.


nie chce efektu maczo bo jestem bardziej pewny siebie niż 80% tutejszych użytkowników, pałka nie stoi jak trzeba no i libido kicha, a jutro zapowiada się ciekawa randka.
@bananowynick: no z hormonów to prolka nawala, testo w normie, estro w normie. Prolka i progesteron wysoko

dopaminą myślę żebym prolkę zbił. Próbowałem doraźnie 350mg B6 jjebnąć, ale nic nie dało (tzn w postaci libido, erekcji)
@NHL_99: może idź do lekarza, a nie baw się w jakieś mieszanki ziołowe. Takie problemy w tym wieku mogą świadczyć o poważnych problemach. Nie lepiej się przebadać u profesjonalistów, niż poszukiwać pomocy u szamanów?
@rainkiller: a sama np cholina może upregulować wszystkie neuroprzekaźniki? Czytałem na HR, że to jest dobre na nprawę mózgu, ale w sumie po czym? BO ani nie ćpam (3 razy w życiu MJ) ani nie pale, ani nie pije.

chociaż cholina jest w jajkach, a jem ich do 40 szt/tyg.

#!$%@? go wie, ostatnio wróciłem z wakacji to może jakiś letarg jest mentalny, w sensie powrót do zjebnej szarej, brzydkiej polski
@rainkiller: niee

ostatnio też żre więcej T, a mniej WW. Może tego wina? Tylko, że jak zjem 3 posiłki mimo, że ćwiczę 4x tydzień to i tak głodny nie jestem.

Rano wdupie jajecznice na boczku z warzywami (bez chleba hehe) "weź chleb bo sobie nie pojesz" to trzyma mnie przez cały dzień, a rok temu iałem tak metabolizm nakręcony, że musiałem co chwile coś jeść.

@bananowynick: żadna. Prócz kreatny, bcaa,
@NHL_99: ale podwyższanie poziomu dopaminy jest rozwiązaniem bardzo krótkoterminowym, bo tolerancja pojawia się bardzo szybko. Już nie mówiąc o skutkach ubocznych - co więcej dopamina może źle wpływać na aktywność seksualną.
@NHL_99: Zmiana diety może mieć spory wpływ. Odczuwasz to od zmiany diety czy odkąd pamiętasz? Ile kcal dziennie? Jaki stosunek B:W:T?
W sumie to nawet jak dieta #!$%@? to nie powinieneś tak źle się czuć.

Są dwa wyjścia:
1) Prywatny endokrynolog
2) SFD dział Doping i tam wstawienie badań.
@rainkiller: sama maca? będzie ok? ona chyba nie grzebie w dopaminie

@bananowynick: nie licze z kalkulatorem co jem, ciężko mi powiedzieć. Jem bardziej na zasadzie "nie czuje sie glodny to nie jem" i tak jak pisalem nie raz tak jest wdupie jajcznice z 5 jajek L-ek rano z warzywami i serem żołtym i pół dnia nie musze jeść ;P

w ogóle ciągnie mnie do żółtego sera co chwile - może
@NHL_99: No to dieta #!$%@? i nie dziw się że czujesz się jak kupa. Dostarczaj więcej kcal i zobaczysz poprawę. No i badania z kimś skonsultuj, bo to że powiedziałeś że prolka wyżej to może być normalne, bo nie podałeś ile wyżej i dokładynch wyników wszystkich parametrów.
@bananowynick: a czy po cjalis nie będzie jeszcze gorzej jak odstawie? I to na zasadzie viargy tj doraźnie przed stosunkiem?

Kortyzol 460.4 nmol/l [171 - 536]
TSH 2.73 uLU/ml [0.27 - 4.2]
Ft3 4.7 pmol/l [3.95 - 6.8]
Ft4 22.03 pmol/l [12 - 22]
Estro 27.1 pg/ml [7.63 - 42.6]
Prolaktyna 17.06 ng/ml [4.04 - 15.2] +
Parathhormon 3.21 pmol/l [1.58 - 6.03]
Testosteron całkowity 25.54 nmol/l [8.64 - 29]
Testosteron