Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie auto byście doradzili w okolicach 5-6 tysięcy? Przeznaczenie głównie miasto, rocznie koło 10-15k kilometrów. Czasem jakiś dalszy wypad 200-600km. Moje propozycje to golf 2 i civic VI. Musi być, mało awaryjne, tanie w razie ewentualnych napraw i eksploatacji. Preferowana raczej benzyna + gaz, ze względu na raczej małe odcinki w mieście.
#motoryzacja
  • 10
  • Odpowiedz
@Rotkhel: golf 2 to stare auto, bardziej dla pasjonatów niż do jazdy na co dzień.

Z aut w tych widełkach cenowych to opel astra II jest niezłym rozwiązaniem, za te pieniądze spokojnie można kupić w dobrym stanie z gazem.
  • Odpowiedz
@Rotkhel: aha, żeby nie było że mówię na podstawie wiedzy z forów: w domu jako drugie auto mamy astre 2, działa jak złoto, pali niedużo i kosztowała nawet mniej jż podana przez Ciebie kwota
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
A co z civiciem vi Panowie, bo nie ukrywam że mi się podoba od dawna a takie 1.4 też nie jest potworem do utrzymania?
  • Odpowiedz
@Rotkhel Honde zdecydowanie polecam. Miałem przez 2 lata i 100 tys km Civca VI i jedyne co w tym aucie padło to wysprzęglik (koszt z wymianą okolo 200zl). Silniki bardzo przyjemne. Znajdź nie zgnity egzemplarz to będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
golf 2 to stare auto, bardziej dla pasjonatów niż do jazdy na co dzień.


@Heart: Masz rację, aczkolwiek auto do którego części kupisz za dosłownie grosze. To raz, a dwa - kumpel ma montaż LPG, nawet sobie sprawy nie zdajesz ile sekwencji już do golfów II namontował..:) Okazuje się, że to nadal poszukiwane auta, bo biedniejsi nie chcą ryzykować dzisiejszych awarii elektroniki itp.
  • Odpowiedz