Wpis z mikrobloga

@cezeterson: przeraz mnie to troche, bedzie sie trzeba porzadnie wysilic nad okresleniem warunkow ktore Musza byc spelnione, bo jesli glownym kryterium ma byc cena to jak dostane dofinansowanie na jakas prase metalfacha albo innego gowna to bedzie lipa
@SuperBuka trzeba jakiś parametr wybrać, który wyróżnia interesujący Cię sprzęt, a którego nie ma jakiś MF, jak dobrze pogadasz z jakimś handlowcem, to na pewno coś Ci takiego znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cezeterson: Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale miałeś już podpisaną umowe z ARiMR-em przed data wejścia platformy i mimo to jesteś zmuszony do korzystania z niej? Było mówione, że umowy przed datą wejścia platformy będą normalnie realizowane.
@miszczunio14: dobrze rozumiesz, miałem podpisaną umowę około 12 stycznia, ale zdecydowałem się na zmianę sprzętu pierwotnie deklarowanego na inny. Nie mogłem się dogadać z ARiMRem w sprawie tych zmian (nie potrafili odpowiedzieć jak je należy przeprowadzić) aż do początku kwietnia, kiedy platforma już ruszyła i z automatu mnie na nią wrzucili. Po poprawieniu dokumentów nadal czekam na odpowiedź z ich strony ( ͡º ͜ʖ͡º)