Wpis z mikrobloga

Przecież we wszystkich amerykańskich filmach młodzież rypie się po kątach


@enforcer: is that a bait? xD
tylu mam znajomych, a nikt z nich nie "rypał się po kątach", dziwne. a i zabezpieczać się umieli, bo tylko jedna koleżanka korzystała z tabletki dzień po. poza tym co to za pomysł żeby tabletki były dostępne jak cukierki, w szkole w automacie xDDDD
@Shyvana: u mnie tzn w mojej miejscowości jest tylko 1 ginekolog który przyjmuje tylko w czwartki - teraz ktoś potrzebuje pilnie tabletki, normalnie poszedłby do apteki i kupił a tak trzeba gonić po lekarzach. Nie mówię tu już o przykładach nastolatków ale normalnych dorosłych ludzi którym np pęknie gumka. Są kobiety które np nie mogą mieć więcej dzieci bo im lekarz zabronił - utrudnianie dostępu do antykoncepcji nie jest dobre.
@bemkag: w sumie nie wiem czy te tabletki może przypisać tylko specjalista, ale raczej nie, więc najlepiej poznać jakiegoś normalnego lekarza i utrzymywać z nim znajomość w razie czego nie będzie problemu :>
@bemkag: z drugiej strony nie lepiej być #!$%@? odpowiedzialnym i mieć zawsze gdzieś przy sobie jakieś prezerwatywy, albo korzystać z antykoncepcji hormonalnej? Przecież ta tabletka to #!$%@? nie jest taka przyjemna rzecz.