Wpis z mikrobloga

VERIcoin, Token Projektu Veritaseum
Kupuje się kontraktem za #ether

Reggie Middleton, analityk z Wallstreet buduje alternatywę dla systemu finansowego w oparciu o technologię bitcoin.
Planuje zastąpić bankowość, giełdę umożliwiając każdemu robienie wszystkiego tego do czego dzisiaj musi używać pośredników finansowych, maklerów, bankierów.

https://docs.google.com/document/d/1n94NIDg_QIxWW4LcDC46VMNqt-h_c4VPMcOCn9BCsUE/pub

ICO ruszyło dzisiaj czasu amerykańskiego, więc do naszego jutra rana nadal trwa pierwszy dzień z bonusem 20%, który będzie z każdym dniem istotnie malał.

Facet jest za decentralizacją i wolnością finansową dla każdego, rozumie działanie rynków finansowych i ich wynaturzenia, więc to poważny projekt ze szczerą, szczytną ideą.

Inwestycja długoterminowa.

#kryptowaluty #ico #bitcoin #vericoin #veritaseum
  • 6
@revoruless: Pieniądz rządzi światem. Ja zainwestowałem dla idei ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakładam, że szmal przyjdzie sam, gdy trafi się w perełkę.
W kategorii mało znane i perspektywiczne to mam nosa. Kiedyś chwaliłem Synereo, ale nikogo tu to nie zainteresowało... w ogóle ich ICO poszło wtedy słabo i mało kto o nim wiedział, a później wystrzeliło... szkoda, że zgubiłem klucz do portfela ;)
@qwert321: No tak, bo murzyni mają na Wallstreet z górki... Gość wszystko wypracował własnymi zdolnościami i inteligencją. Przewidywał sam wzrosty i spadki na największych spółkach zanim inni zorientowali się jakie fundamentalne zmiany na rynku nadchodzą. Wystarczy poczytać bloga.
Facet gardzi banksterami. Gra całe życie według zasad jakie zastał, ale walczy by je fundamentalnie zmienić. Ktoś taki to nie szczur to motomysz z Marsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)