Wpis z mikrobloga

##!$%@? - Polaczki

Krótka historia jak pomagałem znajomemu mieszkania szukać,znajomy jest gejem ale nie o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od lipca 2016r pomagałem znajomemu z pracy w poszukiwaniu mieszkania.Jezdziłem z nim na oględziny,tłumaczyłem bo zero języka,dzwoniłem po ogłoszeniach,załatwiałem potrzebne papiery itp.itd.
Znajomy nie zarabia żle 1700-1900€ na rękę,więc nic nie budziło moich podejrzeń.
Znajomy w trakcie szukania mieszkania robił zakupy,nic mi do tego jego pieniądze więc nie zadawałem pytań.
Jak na typowego geja przystało:
-złoty ajfonik 700€
-kurtka zimowa 850€
-beatsy 250€
-prezenty chłopakowi 300-400€
-prezent dla kolegi chłopaka!? bransoletka 200€
i wiele innych którymi nie zdażył mi sie pochwalić.

Na początku grudnia w końcu któreś z kolei mieszkanie przypadło mu do gustu (4 pokoje,zabudowana kuchnia,100m2,świeżo po remoncie)
kaucja 1800€ + czynsz 600€

Dogadane z właścicielem mieszkania że za tydzień przekazanie kluczy,wpłata kaucji i może sie wprowadzać.

-konwerter to chodź teraz do banku kredyt załatwiać
-że co #!$%@??
-no na kaucje i pierwszy czynsz.
-#!$%@? cie? Gdzie masz kase? Szukasz mieszkania pół roku i ty kasy nie masz,teraz mi to mówisz?
-no to chociaż zadzwoń do kolesia czy mi na raty rozbije bo mam 500€
-czy ty się dobrze czujesz homoseksualisto? Dupe kolesiowi zawracasz a kasę #!$%@?łeś? Wynająbyś swoje mieszkanie w Polsce jakiemuś cyganowi który słowa po polsku nie potrafi powiedzieć i kasy nie ma ale obiecuje że zapłaci?
-nie ,nie wynajął bym
-No to mam ci tylko jedno do powiedzenia - #!$%@?
-FOCH ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tyle z naszej znajomości, żałuje że tyle czasu straciłem na idiotę. NIC nawet 1€ za to nie wziąłem bo mi szkoda było kolesia że pod górkę ma że go wyśmiewają za orientację itp.

Najgorsze jest to że co drugi Polak na emigracji jest w taki lub w inny sposób #!$%@?.

#niemcy #polak #polaknaemigracji #gorzkiezale
  • 5
dlaczego wyśmiewają? Tak się wyróżnia?


@Kapitalis: Koledzy w pracy - Polacy. Po tym jak postanowił się ujawnić, myślał że będzie spoko bo w DE to nie dziwne ale niestety pracujemy z Polakami.