Wpis z mikrobloga

Siedzimy w 3 osoby u kumpla. On pierwszy raz mdma. 1 piguła zamiotła go na tyle, że na chwilę usnął (albo tak głośno sapał nie wiem) to on był właścicielem domu a w pokoju obok spali rodzice. Godzina 2 w nocy drugi ziomek narzeka że zajebiście chce mu się pić, w kółko. Nagle wstał wyszedł z pokoju, poszedł obudzić rodziców kolegi czy mogą zrobić mu herbaty z cytrynką. Dla nas 3 w sumie. #!$%@? co ta kobieta musiała myśleć, nawet nie wiedziała że jesteśmy u niej w domu chyba. A tu ją o 2 w nocy naćpany obcy typ budzi i chce herbatę %-D

PS: zrobiła ale kazała zaraz kończyć "impreze".
I ten ziomek i jego wyraz twarzy jak wrócił z kuchni z herbatą :D uśmiech i hasło: ale mi sie zajebiście gadka klei.

#narkotykizawszespoko
  • 22
Wolałbyś aby Twoje dziecko piło kawę czy brało mdma?


@Rhobar: nie mam zamiaru wchodzić w nie wiadomo jaką polemikę, wiadomo że to bardzo wrażliwy temat i wiadomo jak większość ludzi reaguje na samo hasło "narkotyk" i że wszelkie głosy na "tak" w obojętnie jakim kontekście są z góry na straconej pozycji, ponieważ "narkotyk", dlatego tylko to tutaj zostawię. Tak w ramach próby poratowania tej januszowej wymiany zdań jaka ma tutaj między