Wpis z mikrobloga

Przecież Daniel zawsze taki był, to Wy go wyidealizowaliście, zrobiliście z niego perłe wsród gówna na polskim yt, a on jest zwyczajnym średnio rozgarniętym typiarzem XD Za nic banów na twitchu i hitboxie nie dostawał, a potem spinał dupe do Astera i go wyzywał. Żeby było jeszcze "śmieszniej" to nie mógł pogodzić się z banem i codziennie zakładał nowe konto i LIVE o 16 NA TWITCHU i myyyyk z dzidy laserowej ban po 3 minutach. Potem zaczął mówić, że zakłada łukaszowi kanał na twitchu, a to OCZYWIŚCIE tylko przykrywka, żeby on mógł wejść i znowu streamować. Później to była żenada jak nieudolnie modulował głos i zamiast swojej facjaty dawał albo kwadrat albo jakieś losowe zdjęcia. Dziwicie się, że dzieje sie to co się dzieje, ale on jako solo streamer to jest do dupy XD z 2 lata streamował, zaczynał od Tibii, gdzie robił te krzywe fikołki za dolarki, jakieś gówniane rozmowy na omegle i tego typu badziew i ludzie przybywali tylko jak ktoś się fest nawalił i coś tam siekierą rozwalili. Zresztą najlepiej o tym jakim człowiekiem jest magical, świadczy to, że chyba 98% wrogów to jego niegdysiejsi kumple z którymi się alkoholizował. Taka prawda, że te "dymy" to zasługa postaci drugoplanowych, takich jak Seba, Guzik, Jaca, Gocha etc., gdyby nie oni to teraz daniel by walił knajtem z axa w tibii mając z 300 widzów. Tak samo Daniel ma jakieś przeświadczenie, że jest ostatnim sprawiedliwym, już kiedyś robił filmiki komentujące czyjeś zachowanie, samemu zapominając, że nie jest lepszy. Mówi o tym, że on to by kobiety tak czy siak nie traktował, ale jak donejty plujące na Age leciały, to on miał gdzieś jej godność. Co do przepieprzania hajsu, to już na samym początku zbierał hajs na przeprowadzki i chyba procesor i Daniel to przewalił na alkohol i jakieś imprezy, także mnie nie dziwi, że zamiast zrobić łazienke to wydał hajs na konsolę. Teraz jest w sytuacji patowej, bo dymy sie nie chcą robić,a samemu zrobione dzikie akcje są do kitu (speszjal na 100k). Może się ogarnie jeszcze, bo nie życzę nikomu źle.

tl;dr


#danielmagical
  • 14
@jamroz:
Dużo racji masz, sam często oglądałem stare shoty Daniela i #!$%@?ło mnie to co na nich widziałem, Daniel teraz tego nie pokazuje jak ma większą publikę, ale naprawdę w stosunku do Jacy czy Gochy zachowywał się tak #!$%@?, że Gochabal to przy tym dobra wróżka. Nie oglądałem streamów dla samego Daniela, tylko dla dymów, więc miałem i mam w głębokim poważaniu jakim jest człowiekiem, ale zwracam uwagę na to, jak
@RatedR: Ja go oglądałem jakieś dwa lata temu na hitboxie jak robił te nieudolne fikołki, kumpel nawet suba u niego kupił, bo myślał, że pomoże mu się wyrwać z tej "patoli", bo Daniel wydawał się spoko, ale potem zebrany hajs przewalił, a mi się znudził "kontent" bo tibia mnie nie jara. Teraz jak zaczał sie hype tu na wypoku, to wróciłem i chwile było fajnie, ale nic nie może wiecznie trwać,
Teraz tylko beknie troche za to, bo wykop go wzniósł na wyżyny, a teraz nim pierdutnie o ziemie z mocą tysiąca słońc.

@jamroz:
Wszystko zależy jak to rozegra, znając jego głupotę i brak wyobraźni, na pewno #!$%@? coś głupiego, przez co #!$%@? Wykop.
@RatedR: on mógłby to na czilku rozegrać tak, że wszyscy rozeszli by się spokojnie w swoje strony, ale on teraz będzie odwalał coś na siłe i będzie jeszcze gorzej niż gierki na ps4. To by chyba mogła tylko uratować wizyta kosmitów i wyścig w zerowaniu kociołka, wtedy wykop by go przyjął znowu na swe łono.