Wpis z mikrobloga

@Eau-Rouge: nie ma żadnej kontrowersji, Vettel sam to powiedział na podium. Na torze myślał, że mu Massa odda wewnętrzną w 3 zakręcie, ale nie miał prawa od niego tego wymagać. Koniec historii.

chyba jeszcze warto dodać, że inne zachowanie Massy gówno by zmieniło bo na tym torze Vettel i tak by Bottasa nie wyprzedził.
@tatwarm: Dokładnie, ale upośledzeni fanboje Ferrari szukają sensacji. Na Reddicie niezłe jaja są też.

Jedyne co mogłoby dać szansę Vettelowi to jakiś większy błąd Bottasa. Albo jakiś zdublowany kierowca który trzymałby Bottasa za sobą bardzo długo.

Albo dobry tor xD
@Eau-Rouge: a ja się nie zgadzam. Massa pomógł kumplowi z (byłego) zespołu i było to ewidentne. Vettel ma rację bagatelizując wszystko, choć swoje Massie "przekazał". Inne/lepsze zachowanie Massy zmieniłoby tyle, że Vettel mógłby zrobić akcję a'la Kimi, mógłby usłyszeć "now or never" i potem patrzeć, jak Bottas ląduje na ścianie po spotkaniu w apexie. Massa postawił kropkę nad i - miał prawo zadecydować i zrobił to.

Także Vettel może mieć pretensje
@retsam84: W czym #!$%@? pomógł? W tym że cały S3 Bottas jechał za nim, tracił czas, co pozwoliło Vettelow w ogóle dostać się w zasięg DRS? Ja #!$%@?, czytać już tego nie mogę.... Massa nawet Bottasa nie przepuścił, tylko Bottas sam go wyprzedził z DRS, ale nie MASSA PRZECIEŻ POMÓGŁ BOTTASOWI!

Siły już do was nie mam...
@Eau-Rouge: a nie poniosło cię kolego? Z brylantem rozmawiasz, że mi odpowiedź #!$%@? okraszasz?

Całe s3 za nim jechał? Można pofilozofować i powiedzieć, że na torze każdy jeździ za kimś, jednak zdroworozsądkowo trzeba przyznać, że taką sytuację potwierdzają niebieskie flagi. Jakby jechał za nim całe S3, Massa by miał karę, bo po wywołaniu niebieskiej flagi ma na puszczenie 3 zakręty.

Niepotrzebne emocje. I chyba ci się wydaje, że masz monopol na
@retsam84: Nie, nie poniosło. Nie #!$%@? bzdur totalnych to nie będę się odzywał "brzydko". Mam dość waszych hord głąbów pieprzących jak to Massa przeszkodził Vettelowi. Jakby to było w drugą stronę to wszyscy byście wychwalali Massę jak to dobrze że przeszkodził Bottasowi.

Tak, cały S3 za nim jechał i tracił czas. Ty w ogóle wiesz jak F1 działa i wiesz co to jest "brudne powietrze"? Chyba nie. Najwyraźniej nie był wystarczająco