Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: to cos #!$%@? te kanaly subskrybujesz, bo ten filmik ma rok+
A co do reszty, bo wkraczamy na moja dzialke:
- jak zasymulujesz takie obciazenia w normalnych warunkach uzytkowania, tzn sila przylozona na obu koncach z pkt podparcia na srodku, tak zeby moment gnacy byl maksymalny?
Bo mi jedyne co przychodzi do glowy to polozenie telefonu na kamieniu i staniecie obiema nogami na brzegach :)

Testy tego typu fajnie wygladaja
@PurpleHaze: skoro to twoja działka to chyba nie wiesz co na niej uprawiasz, testy Jerrego są jednakowe dla wszystkich telefonów, zasymulować można bardzo łatwo, tylna kieszeń i siadasz na dupie w swoich ciasnych jeansach. Telefon wygnie się jak banan ponieważ nie bedzie generował oporów.

Xiaomi Mi5 zostało wraz z jakimś HTC uznany za najgorzej skonstruowany i zaprojektowany telefon na rynku więc twoja ocena zostaje tylko dla ciebie, branżowe media skreśliły ten
Telefon wygnie się jak banan ponieważ nie bedzie generował oporów.


@AmonGoeth: o #!$%@?, widze wiedza dysponujesz z mechaniki odpowiednia :)
Wodzu telefon na dupie to jest obciazenie ciagle, sile masz rozlozona rowno na cala powierzchnie telefonu. Jerry czy jak mu tam, generuje maksymalny mozliwy moment, poprzez przylozenie sily jak najdalej od podpory. Moment = sila * ramie na ktorym dziala. W tych warunkach ktore on pokazje masz najwieksze ramie i przykladasz
@AmonGoeth: masz Samsunga tak? Xiaomi dla Ciebie to badziew? To po co, tak reklamujesz tą markę? Chcesz pokazać wszystkim, że mają kupować tylko Samsungi bo Xiaomi się łamie jak zapałka? Strasznie zainteresowanie czymś co w Twoim oczach nie ma prawa bytu. A czemu nie pokażesz starego filmiku z Note 7 jak to baterie puchną jak stare konserwy hm? Wolę, żeby mi się na dupie Mi5 złamał niż jakiś nie dopracowany koreańczyk
@W_Heisenberg: nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś, albo jesteś trollem albo kompletnym idiotą. Wrzucasz wpis w którym wymagasz ode mnie pokazania od tego jak mój się gnie, gdzie w żadnym z wpisów wcześniejszych nie deklarowałem jaki mam telefon ani nie porównywałem go z moim, dostałeś model mojego telefonu na swoje życzenia a potem oskarżasz mnie że reklamuje swój telefon i sugeruje by inni kupowali samsungi.

Widzę że twoją