Wpis z mikrobloga

Mobilki planuje zakup #smartfon #xiaomi dla swojego #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konkretnie interesują mnie modele: Redmi 4 Pro, Redmi 4X (3/32) no i może Redmi Note 4 czy Note 4X. Oczywiście wszystkie w wersji 3GB/32GB. Najlepiej jakieś kolory złote, srebrne z białym przodem jak się da, bo jak widziałem to często gęsto są promocje na konkretne wersje kolorystyczne. Może ktoś z was w skrócie powiedzieć gdzie teraz można kupić najtaniej te modele z możliwością ominięcia VATu? Przekopałem tag #xiaomi chyba do miesiąca wstecz i mało konkretów mi się udało odnaleźć, być może większość już nie aktualna. Z góry dzięki za pomoc :)
  • 19
@Stixer: 160usd + vat i wyjdzie ci 780zl. Rekojmia/gwarancja 24m w PL za 120zl moim zdaniem to calkiem dobry uklad.
Oczywiscie jak ominiesz vat to wychodzi jakies 670zl wiec wtedy roznica juz robi sie wieksza, ale obecnie poza ibg nie ma przesylki gwarantujacej zwrot/ominiecie vatu.
@Stixer:najtaniej jest zawsze na Aliexpress. Jeśli jednak chcesz coś bardziej pewnego to lepiej wybrać Banggood/Gearbest. W tym pierwszym jest wysyłka Priority Direct Mail, ale 100% pewności, że VATu nie będzie to nie ma:
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB Global złoty w cenie 149,99$ (bez refa)
Ubezpieczenie od VAT proponuje Ibuygou, ale tutaj telefony są zazwyczaj trochę droższe. Za to gwarancja realizowana jest w Polsce (jeśli jest dostępność części)
Xiaomi
@Stixer: paczka najpierw leci do Holandii i dopiero stamtąd do Polski, więc szanse na VAT małe, ale może się trafić. Lepiej tak zaryzykować, niż kupić na Ali za powiedzmy 600 zł i później walczyć z gwarancją. Płać Paypalem lub kartą w razie czego.