Wpis z mikrobloga

Ciekawe czego doczekamy się wcześniej?

Naprawy tagów czy możliwość wrzucania mp4?


@Armo11: Przecież gfycat normalnie działa na wykopie, a tam pliki są albo w mp4 albo webm.
@srxx: A Pan to kto, użytkownik "srxx" nie zamieszczał zdjęcia łącza.. ?
Ja po Wi-Fi śmigam, ale w duecie NETGEAR Nighthawk X6 R8000 + Asus Asus PCE-AC88 Dual-Band AC3100, i mam jak widać na zdjęciu.
Przy czym losowo wybrany server był, pewnie gdybym wybrał jakiś odpowiedniejszy, wynik ping'u byłby koło połowę mniejszy. Ale niżej dwudziestu kilku milisekund nie zejdę, nawet na LANie..
@srxx: No już już, mniejsza o to, odpowiedziałeś jakbym Ciebie pytał, a nie pytałem, czyli nie oszalałem jednak :)
Tak czy owak dzięki za odzew. Zastanawia mnie teraz co ma największy wpływ na pingi, bo najwyraźniej nie prędkość łącza, co zresztą od dawna w sumie wiedziałem ;)
Więc co..?
Sam mieszkam w średnej wielkości miasteczku gdzie na chwile obecną mam nie więcej niż 5 Mbps i jest to aktualnie najlepszy internet jaki mogę mieć.


@rabit0: LTE jest dostępne prawie wszędzie poza głęboką prowincją, jesteś pewien że nie masz czegoś lepszego dostępnego?
@plushy: Właśnie mam LTE XDDDD. Nie chce mi się rozpisywać o tym jak ten internet działa. Na tę chwilę mam 0.5 Mbps ping po godzinie 17 w granicach 200. Ten internet to syf ale jestem uwiązany bo raz, że umowa dwa inne opcje to internet 2 Mbps od jakiegoś podwórkowego operatora
EDIT: Warto dodać, że według operatora mam prawie pełny zasięg (cztery kreski na pięć możliwych)