Wpis z mikrobloga

Zaraz zaraz - dlaczego na filmie ze szpitala widać na samym końcu Madzie przykrytą już całkiem białym przescieradłem....

Był rzecież niby drugi spzital do którego Madzie zawiezli...żywą i dopiero tam zmarła.

Czyli wszystko tak naprawdę wydarzylo sie w jednym szpitalu - Madzia w nim jest żywa a na końcu filmu jest wieziona pod prześcieradłem.

film 1minuta i 39sekunda - Madzia wieziona na wózku przypieta pasami godzina 2:46 w nocy

nastepna scena 1minuta i 50sekunda - Madzia wieziona na wózku juz przykryta prześcieradłem....
#magdazuk
Pobierz kaaaamaaaa - Zaraz zaraz - dlaczego na filmie ze szpitala widać na samym końcu Madzie...
źródło: comment_0f7wyin3X8hhFq3Xz9gVDuWwosEs2sF2.jpg
  • 14
@kaaaamaaaa: Też na to zwróciłam uwagę, plus nie ma nawet jednego nagrania z tego drugiego szpitala (możliwe że zwyczajnie tamten szpital nie chce/nie może ujawniać nagrań ze względu na dobro śledztwa?), ale mimo wszystko dziwne jest to przykrycie prześcieradłem osoby która teoretycznie jest już pod wpływem środków uspakajających. Mam tylko do Ciebie jedne pytanie, czemu o dorosłej kobiecie piszesz "Madzia" ? Nie obraź się, zauważyłam że sporo osób tak pisze, ale