Wpis z mikrobloga

@michnic: jako właściciel Ronina jedyną wadą jaka dostrzegam jest zabezpieczenie ramy. Co najważniejsze rama pod lakierem nie została dobrze przygotowana i pojawiają się oznaki rdzy pod lakierem. Po drugie sam lakier jest kruchy? i delikatny. W porównaniu do innych malowań bardzo łatwo go zadrapać.
@oko_strusia: Fajny ten Accent chociaż Ronin ma trochę więcej charakteru, a poza tym chciałem rower na ramie stalowej.
Chcę kupić rower uniwersalny, żebym nie musiał wybierać jak jadę gdzieś w świat. Biorę jeden rower i mogę jechać gdzie sobie wymyślę, nie ograniczając sobie jakoś mocno możliwości, jak mam teraz.
Ciężko powiedzieć, nie jeżdżę dla statystyk i nie mam porównania prędkości. Natomiast ogólne wrażenie jest takie, że na asfalcie jest lżej, łatwiej i szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reqq: Tak, jak najbardziej. Ostatnio zmieniłem je na model SK 35mm i te polecam nawet bardziej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zależy po czym głownie jeździsz, ja po prostu zatęskniłem za terenem i stwierdziłem, że wolę mieć bardziej uniwersalny rower. Ogólnie obie opony polecam.