Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam pozwólcie że opisze swój problem
Moja Mama która zbierała i przechowywała mi moje pieniądze jak byłem mały z wszystkich urodzin/komunii/rożnych imprez
a w dodatku moja babcia sp. dała mojej mamie po 10k dla mnie i dla mojej siostry gdy dorośniemy żeby nam oddała
Mam 22 lv... pieniędzy tak nie widziałem i dalej nie będę widział mówię chociaż żeby w coś zainwestowała w tyle lat by na pewno coś się zarobiło
w 2013 mówiłem jej o bitcoinach ale oczywiście było pierdoły ci piszą w tym internecie, złodzieje oszukują, jakby tak było to by wszyscy byli bogaci Ech.. i tak dalej
To mówię żeby mi oddała ja sobie zainwestuje, odpowiedz jest zawsze taka sama NIE BO PRZEPIERZYSZ...
tam jest z 25k jeszcze mojemu Ojcu pożyczyła 4k. Dodam jeszcze że nigdy nie byłem na prawdziwych wakacjach i nigdy nie jeździłem na nartach.
Jakieś rady ? Pozdrawiam
#biznes #rodzina #bitcoin może #depresja #pytanie
#pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
To mówię żeby mi oddała ja sobie zainwestuje, odpowiedz jest zawsze taka sama NIE BO PRZEPIERZYSZ...

Dodam jeszcze że nigdy nie byłem na prawdziwych wakacjach i nigdy nie jeździłem na nartach.


@AnonimoweMirkoWyznania: wychodzi na to że mama ma rację? Jeśli naprawdę jeszcze je ma to dobrze robi, da Ci jak będziesz naprawdę potrzebował