Wpis z mikrobloga

@Triplesix: Ja kiedyś znalazłam w lesie przecudnego szczeniaczka i każdy na ulicy się zachwycał, ale wyrósł z niego taki w sumie przeciętny kundel, a teraz to już w ogóle zgrubł i posiwiał (chociaż dla mnie jest nadal najpiękniejszy:PP)
A niedawno wzięłam super brzydkiego szczeniaka, ale niestety z biegiem czasu nadal jest superbrzydki xDDD Ale dla mnie najpiękniejszy :D
@Kynareth: o kurde, bałbym się że temu pierwszemu oko wypadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś miałem ze schroniska psa bez oka, także wiem co mówię twierdząc, że to nic przyjemnego- nie dość że cierpiał na typową głuchotę selektywną (nie i zostaw były dla niego niesłyszalne), to w dodatku udawał, że Cię nie widzi.

Na pewno by nie były zadowolone, widząc co o nich wypisujesz w internetach ;)
@Triplesix: Oj tak wyszła na tej focie :P Ma trochę wyłupiaste oczy bo to pradowpodobnie jakiś odpad z pseudohodowli jakichś ratlerków czy czegoś takiego, ale jeszcze jej daleko do tych rasowych łebków ktorym oczy wypadają :P
One wiedzą że je bardzo kocham:D
@ostulemijo: Labradory są jedną z inteligentniejszych ras psów. Problem w tym, że większość właścicieli ich nie trenuje i pasie na grubasy, bo mają #!$%@? :P Każdy pies będzie głupi jeśli się nim nie zajmujesz.