Wpis z mikrobloga

opowiada 42-letni Maciek, były chłopak Magdy.

Jakby to powiedzieć, rówieśnik to nie był ... dodać do tego wyprowadzenie się w wieku 17 lat ... + ślub planowany z innym gościem, którego ledwo co znała, mający odbyć się w USA (na który nie miała $) ... Mógłbym opisać jeszcze kilka ogólnodostępnych szczegółów, ale nawet nie ma co. Po prostu to "trochę" pokazuje jaką miała psychikę, tzn. jakim torem podążał jej tok myślenia, którego nie oceniam, takie są baby. #logikarozowychpaskow #magdazuk
  • 60
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: z tym jej chłopkiem to rzeczywiście bardzo naciągana sprawa, rodzina p.Magdy stoi za nim jak mur-beton, a z mojej małej analizy wynika ze oni znali się tylko około 87dni....a z Wrocławia do Bogatyni jest naprawdę kawał drogi, az 200km, około 3h jazdy samochodem, wiec w ciągu tych 87dni ile razy mogli by być u rodzicow p.Magdy ?? 2/3 razy ?? dziwna ta sprawa...
@kulFoniasty00: Być może po prostu ich pierwsze wrażenie na jego temat było pozytywne i tak im zostało.
Dziwne to wszystko, jeśli na lotnisku faktycznie groziło jej niebezpieczeństwo, to musiała być nieźle naćpana (albo miała coś nie "helo" z głową), żeby bać się uciec np. do ochrony ... Albo bała się, że coś wypłynie. Nie ma innej opcji.
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: 42 lata to on ma chyba teraz, więc jak był z Magdą to miał chyba 35-36. Jakoś mnie nie szokuje taki związek, znam kilka podobnych par. Myślę że to dość "popularna" kombinacja wiekowa bo taki 35-latek często ma już ugruntowaną pozycję zawodową, mieszkaniową, finansową itp. i mniej mu przygodne dupy w głowie, więc jest dość dobrym kandydatem dla panny szukającej poważnego związku.
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: no ale spojrzeć na tą sprawe oczami tego chłopaka, to jeśli rzeczywiście p.Magda uczestniczyla w jakims procederze zorganizowanym przez otoczenie chłopaka, to na jego miejscu nie chcialbym być poznany przez rodzine....hmm...

za duzo poszlak, bo np. może rzeczywiscie było tak jak na razie jest wstepnie ustalone ze po prostu zeby pieniądze nie poszly w błoto to poleciala sama i sie wydarzyla tragedia, p.Magda juz miala na swoim koncie samotną wycieczke
@TypowaDzesika: Tak, z tego co wyczytałem i jaką miała opinię "na mieście", to można skłaniać się ku temu
@gigaset: Ona się wyprowadziła z domu jak miała 17 lat, a zapewne umawiała się z gośćmi podchodzącymi pod 40-stkę, dodaj do tego świat "modelingu" ... a posiadanie pracy/studiów czy pobiegnięcie gdzieś w jakimś biegu wcale nie dyskwalifikuje bycia karyną
@kulFoniasty00: wydaje mi się, że ich związek nie był poważny, tylko bardziej
no ale co ma do tego jej stary chlopak ?


@kulFoniasty00: Sprawdź od jakiego zdania zaczął się ten wątek. Do tego się odniosłem - sprostowałem że 42 lata ten człowiek ma dzisiaj a nie 6 lat temu jak z nią chodził.

Osoba która rozpoczęła ten wątek nakreśliła pewien obraz Magdy, m.in. jako osoby która nie miała nic przeciwko związkowi z takim starym prykiem. Więc należało się sprostowanie, że ten jej chłopak
Ona się wyprowadziła z domu jak miała 17 lat


@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: Skoro musiała skorzystać z DDA to nic dziwnego że się wyprowadziła. To akurat dobrze o niej świadczy że nie bała się skrzystać z profesjonalnej porady i pomyśleć o swojej przyszłości. Być może to tam zasugerowano jej usamodzielnienie się i wyrwanie z takiego otoczenia.

a zapewne umawiała się z gośćmi podchodzącymi pod 40-stkę


Nie wiem ile Ty masz lat, pewnie z 17
@gigaset: tak sie troche domyslałem juz wczesniej bo jej rodzice troche wyglądają na styranych wódą, moze nie po ogolnym samym wygladzie, ale tez po tym jak prowadzą rozmowe, hmm.....szkoda dziewczyny, lekko w zyciu nie miała, gonitwa za luksusem nieestety kosztuje, niektorych zycie, no ale kto nie zyje ten nie umiera, ona po prostu tak miala zapisane w swojej karcie zycia, tak musialo sie stac, jest juz historią, no ale nikt nie
@Naczelny_Troll_Rzeczypospolitej: Z pewnością intelektualistką nie była. Typowa laska z trudnego domu z małego miasteczka, która miała na tyle dużo siły i samozaparcia, żeby jakoś się z tego wyrwać. Możliwe że podeszła zbyt "ambitnie" do sprawy i zaczęła się zadawać z niewłaściwym towarzystwem, w którym mogła pełnić w swym mniemaniu rolę "księżniczki". Taki portret psychologiczny jest jak najbardziej prawdopodobny.
Możliwe że w tym Egipcie zachowywała się nieostrożnie, zbyt wyzywająco itp. Więc została
@kulFoniasty00: Na razie o tym czy "goniła za luksusem" nic nie wiemy. Wyprowadziła się z domu pewnie z tego powodu dla którego korzystała z DDA, więc to naprawdę jest zrozumiałe i godne pochwały że się odważyła. W Zgorzelcu prowadziła zakład, zrobiła licencjat, więc raczej ciężko pracowała niż goniła za luksusami. A że chciała wyjechać do Wrocławia? Każdy młody człowiek chce się wyrwać z takiego miasteczka. Studiowała we Wrocławiu to widziała inne
@kulFoniasty00: Ale to już jest inny wątek. Wszystko jedno po co to nagrano, ważne że na nagraniu Magda sama mówi że ją zgwałcono, a filmujący rozmowę to potwierdza. Jest to szeptem przy bardzo dużych zakłóceniach więc większość ludzi tego nie słyszy (niedosłuch to w Polsce choroba społeczna - już co trzeci Polak ma wadę słuchu)

http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Specjalisci-niedosluch-staje-sie-w-Polsce-choroba-spoleczna,141093,8.html

ale dla profesjonalistów nie będzie problemu z odszumieniem, o ile tylko będą chcieli.