Wpis z mikrobloga

@Karla0066: co jakiś czas widzę że ogląda oferty z lampami,lakierami itp. ale zawsze kończy się na stwierdzeniu że szkoda Jej kasy, więc myślę że się ucieszy
@Majorka9911: no własnie nie wiem czy takie noname to nie jakiś chłam że paznokcie pozchodzą( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jac76 ani nie widziałam, ani nigdy nie słyszałam nic o takiej lampie. Weź coś z semilaca. Sprawdzona i dobra firma. Chyba nawet w tej chwili najlepsza.
@Majorka9911 akurat przy semilacu bardzo często wychodzi uczulenie, a uwierz ze leczenie tego nie jest przyjemne ani szybkie.

@jac76 lampa mostek jest ogólnie bardzo słaba, uczulenia najczęściej występują przez słabe lampy niedokładne utwardzanie lakieru. Nie kupuj też random owych zestawów bo zazwyczaj są gówno warte. Zobacz na allegro lampy np z serii Sun, takie od 24w. Nie są bardzo drogie a naprawdę spoko. Jeśli jednak wolisz kupić zestaw to poszukaj np z
@vkzk akurat niestety to wiem...ale to nie tylko semilaca uczula bo może się przytrafić przy każdej hybrydzie. No i masz rację lampa z serii Sun jest super sama ja mam i jest rewelacyjna :)
@Majorka9911 wiem właśnie, ja przetestowałam sporo lakierów, nawet te z aliexpress i po tych nawet nic mi nie jest :D od semilaca zaczynałam zabawę z hybrydami i leczylam uczulenie prawie pół roku :(