Wpis z mikrobloga

Co ciekawe stanowisko I zastępcy komendanta miejskiego policji we Wrocławiu zachował mł. insp. Jerzy Kokot. To właśnie on, w maju ub. roku, gdy w komisariacie doszło do tragedii, był jego komendantem. Dlaczego więc on zachował swoje stanowisko, a stracił je komendant miejski, który na stanowisko powołany został w grudniu ub. roku, a w maju był jeszcze komendantem w Oławie? 

Takich informacji kierownictwo policji dziennikarzom nie przekazało. Jak usłyszeliśmy od policjantów z wrocławskiej komendy, Kokot cieszyć ma się poparciem szefowej Kancelarii Premiera Beaty Kempy. Tak, jak ona Kokot pochodzi z położonego na Dolnym Śląsku Sycowa.


http://wyborcza.pl/7,75248,21847162,trzesienie-ziemi-w-dolnoslaskiej-policji-po-reportazu-o-smierci.html

#neuropa #afera #polityka #bekazpisu #policja #tortury #wroclaw #igorstachowiak
  • 9
Wołam zainteresowanych (135) z listy Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @bvszky @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230
@falszywy_prosty_pasek: ja rozumiem #!$%@? zwierzchnika bo to jego odpowiedzialność. Ale #!$%@? do może być zawsze tylko DODATKIEM do konsekwencji jednostki odpowiedzialnej bezpośrednio.

A nie, że sprzątamy zwierzchnika a na dole nic. Szczególnie w takiej sytuacji, gdzie chyba cały pion powinien mieć co najmniej problemy za bierność przy dopilnowaniu czy śledztwie.

Ja rozumiem, że za sam fakt kapitan czy ktoś nie koniecznie musiał odpowiadać, ale za niewyciąganie konsekwencji czy bierność w temacie