Wpis z mikrobloga

@xandra: trzeba mieć sporo tupetu by o całych masach ludności mówić per bydło. Tym bardziej z perspektywy osoby, której naród dokładnie tak był traktowany przecież stosunkowo niedawno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xandra: owszem, bydło zabija dzieci na koncercie. Ile tam osób moglo sie wysadzić? Jedna, dwie?
Wiesz ile ludzi przyjeżdża do UK rocznie?

A co do tego kto przyjeżdża bylo juz #!$%@? mówione tysiące razy, że wcale nie ,,młodzi silni mężczyźni", ale do tego wypadałoby otworzyć więcej niż jedno źródło. Ewentualnie popracować u źródła i przekonać się na własne oczy.

EDIT:

Jakoś nie przypominam sobie zamachów co tydzień czy dwa jeszcze parę
@archeonius: wybacz, ale zawsze zostaje Ci czarnolisto
@xandra: Nie mowie o durnym TVP czy TVN, tylko o organizacjach zajmującymi się uchodźcami.

Ale o czym my tu gadamy. Rozmawiam z dwójką siedzących na dupie polaków, którzy mają farta, że się urodzili w dobrym miejscu i na tej podstawie wydają osąd, że ktoś inny ma umrzeć. Rzyg.
@alex-fortune: @archeonius: Tam się OD ZAWSZE coś dzieje, araby tłuką się ze sobą, z żydami, z amerykanami, ruskimi, zamachów tam co nie miara, Alkaida, ISIS inni Talibowie. Ale wcześniej nie było tylu zamachów w Europie, odkąd zaczęli ich do siebie wpuszczać. Co ty nie wiesz co się dzieje na ulicach Paryża, ogólnie Francji, Niemiec, Szwecji, jak są traktowane kobiety? 95% to młodzi mężczyźni podający się za nastolatków, z fałszywymi dokumentami.
Tam się OD ZAWSZE coś dzieje, araby tłuką się ze sobą, z żydami, z amerykanami, ruskimi, zamachów tam co nie miara, Alkaida, ISIS inni Talibowie.


@xandra: żaden ze mnie ekspert od bliskiego wschodu, ale z tego co wiem to sytuacja się mocno pogorszyła ostatnię parę lat.

Ale wcześniej nie było tylu w Europie, odkąd zaczęli ich do siebie wpuszczać


To źle wiesz. We Francji masz imigrantów od przeszło parudziesięciu lat, sprowadzili
@xandra: #!$%@?. Specjalnie Ci się rozpisałem, byś nie rzucała durnotami. Tak, znam te mapki. Mam nadzieję, że słyszałaś o tzw związku przyczynowo-skutkowym. A teraz przeczytaj znowu co Ci napisałem.

Niniejszym kończę, jutro trzeba do pracy, a serio nie mam sił wałkować tego samego znowu.
@xandra: dobra, ale z drugiej strony mógł to być owładnięty propagandą syn albo wnuk przyjezdnego. To #!$%@? jak takich wykryjesz? Wszystkich muslimów do rejestru?

PS. Boze kobieto jaką ty jesteś ignorantką to wychodzi w co drugim twoim komentarzu.