Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko powiedzieć że Lumię to najgrosze telefony ever XD
Lumia z 2015 nie łączy się z wifi, gdzie iphone4s robi to bez problemu, i ktory działa 5 razy szybciej. Pomijam już to zę karty sim nie czyta ta lumia...co chwile wrzuca stare kontakty na tel mimo ze je usuwałem z pamieci, bardzo słaby ekran dotykowy, nie usuwa powiadomien, mimo ze odczytałem sms lub potwierdziłem nieodebrany telefon, powiadomienia typu facebook, messenger z tygodniowym opóźnieniem itd.
Ale do jedengo ten telefon się nadje bardzo dobrze !


#!$%@? w najblizszym porcie kupuje ajfona SE bo mnie stać i niech wam biedaki dupa pęka

#bojowkaios #telefony #smartfon #windowsphone #ios
  • 22
@BOOTanick: co
sam jesteś zetafon xD

Miałem iphone 4s od 2012 roku, nawet dziś się swietenie spisywał, ale rozwaliłem ładowarkę i zapasowy tel na statku to lumia po tacie, który ją chciał wyejbać po 1 msc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wieć wrzuciłem sim do tej lumii, ale ona jej nie czyta, mimo że o pin wpisałem dobry i "pin prawidłowy" aaaa daj pan spokój XD
@piachu: Bo to taki typ, że jak trafina trefny egzemplarz to powie, że wszystkie są takie. Na pewno też nie kupi żadnego samochodu na F( tak Ferrari też jest na F :P), ale srajfon zawsze będzie najlepszy choćby przestał działać i golf w tdi też jest zajebisty( ͡º ͜ʖ͡º)
@tacky: wszyscy moi znjaomi narzekają na lumie, ja mimo to chciałem sam sie przekonoc i miałem ku temu okazje, ale ty i tak wiesz swoje XD aaaa, gardzę tobą XDDDD

@Unbeliev: na srodku zatoki meksykanskiej moze byc problem z istore

@piachu: nic XD poprostu ten shit traci zasieg 3 metry od routera a iphone 4s łapał pietro niżej i śmigało jak 150 XD
@Ozjasz_Mordechaj: No to sobie zaszalałeś :D. A swoją drogą mam 735 od dwóch lat. Był to świadomy wybór i przetrwał wszystkie aktualizacje. Nie miałem żadnych problemów. Wszytsko działa jak należy. Raz może się zawiesiła co w porównaniu z poprzednim telefonie na androidzie jest rewelacyjnym wynikiem. Reasumując trafiłeś na trefny egzemplarz po prostu.