Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek #chwalesie bratem #szczescie
Powiem Wam, że muszę cofnąć moje słowa, że z rodziną najlepiej jak na zdjęciu, nie dotyczy to bynajmniej rodzicow. Tym razem będzie pozytywna historia :-)
Odwiedził mnie wczoraj mój brat, dowiedział się co się odjaniepawla od moich rodziców i chciał usłyszeć moją wersję wydarzeń. Jak się okazało rodzice trochę podkoloryzowali historię pomijając całkowicie kwestię pieniędzy no ale mniejsza z tym.
Gdy brat usłyszał moją historię, zadzwonił od razu do żony poinformować, że na wesele do naszej kuzynki się jednak nie wybierają i wyjaśni jej o co chodzi jutro. Generalnie wspierał mnie i pocieszał dość długo, trochę się #!$%@?śmy i dziś obydwoje wzieliśmy urlop na żądanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najlepsze jest to, że zaproponował mi spotkanie ze swoim kumplem ktoremu ponoc od dawna sie podobam ale nie robil pierwszego kroku bo wiedzial, ze jestem zajeta. Gosc jest przystojny i naprawdę fajny - w koncu to kumpel mojego brata :-)
Jesteśmy umówieni na kolację na czwartek.
Jesteście ciekawi relacji? :-) bo ja jestem całą w skowronkach (ʘʘ)
___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - #niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek #chwalesie bratem #szczescie 
Powi...
źródło: comment_0YzqObtfliYd6eEikm46vTvHJ1kxlIal.jpg
  • 50
@MangoZjem: Jednak się ostatnio pomyliłem - to nie twój były postanowił wrócić, ale brat przedstawia super przystojnego faceta i tenże brat rezygnuje z wesela po jednej rozmowie. Niezły masz plot-twist.
W ciągu miesiąca tyle rzeczy na raz. No nic czekamy na #pokazmorde w sukience wyjściowej.

Tak czy uwak, pluśniem bo uśniem - fajnie się to czyta - na pisarkę się nadajesz.

Ps. Obstawiam że w czwartek gość okaże się dupkiem albo
ale brat przedstawia super przystojnego faceta i tenże brat rezygnuje z wesela po jednej rozmowie. Niezły masz plot-twist.


@taajniak: nie super przystojny tylko po prostu przystojny. tak z 6,5-7/10. a brat nie rezygnuje, zeby sie ze mna solidaryzowac tylko powiedzial ze jesli ktos liczy tylko na kase to on w to nie wchodzi, zreszta on zbytnio z ta siostra kontaktu nie mial, na pewno nie takiego jak ja.