Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Węgrzy i Węgierki.

Robię świecące obrazy z diodami LED.

To jest moje trzecie konto na Wypoku. Pierwszym jest @snoopek - moje prywatne. Drugim jest @boszart gdzie pracuję na etacie. Trzecim zaś jest właśnie to. Jest to moja jednoosobowa działalność gospodarcza po godzinach. Weryfikacja konta przez @Moderacja w toku :).

Mam dla Was #rozdajo i dwa świecące obrazy idealne do Waszych piwnic ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Pierwszy obraz (do wyboru) zgarnie osoba wylosowana przez #mirkorandom (oczywiście spośród plusujących - czyli standard) o godzinie 21.00 jutro wieczorem (24 maja).
Koszty wysyłki na terenie Polski pokrywam rzecz jasna ja.
Jakby zwycięzca po otrzymaniu obrazu zrobił wpis na mirko ze zdjęciem to byłoby miło ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zielonki w tym losowaniu udziału nie biorą - ale nie martwcie się - możecie wygrać drugi obraz, info poniżej :).

Jeśli chodzi o drugi obraz to sprawa jest bardziej zawiła i tu proszę Was o pomoc. Mianowicie mam stronę pod adresem www.cosniecos.pl. Zależy mi na konstruktywnych opiniach na temat ww. strony. Mirek/Mirabelka, którego/której opinia wg mnie będzie najlepsza (tj. będzie najbardziej merytoryczna i będzie mówić co poprawić, ulepszyć itp.) zgarnie drugi obraz.

Teraz parę słów o obrazach:
Obrazy są hybrydą ręcznej roboty i nietoksycznego druku pigmentowego (na bazie wody) na płótnie. Naciągnięte są na blejtram (krosno) o grubości 4cm. Posiadają wklejone, ciepłe LEDy, zasilane dwoma bateriami AA. Mają z tyłu pstryczek do włączania.
Obraz "Usuń konto" ma format 30x40 cm i 20 diod.
Obraz "Moja piwnica" ma format 20x60 cm i 30 diod.

Mam nadzieję, że się Wam podobają.


#przedstawiamsie #cosniecos #mirekpracujacy #jedenzwas #piwnica #usunkonto #heheszki
cosniecos - Mirki i Mirabelki. Węgrzy i Węgierki.

Robię świecące obrazy z diodami ...

źródło: comment_10rFoOTTp1JSQt8folNy9EfF68VWMNr1.jpg

Pobierz
  • 23
Ogólnie strona jest bardzo fajna i super pomysł na obrazy, można powiedzieć że strona jest bardzo dopracowana, ale ja to się zawsze czegoś czepię a sam chciałeś więc proszę:

1. za pusto na starcie, logo jest ładne ale małe, otwierając stronę na małym ekranie na start widzę tylko logo i puste tło, no i kawałek menu się łapie. Może na telefonie wygląda to lepiej ale ja bym coś przesunęła, dodała obok jakieś
@jabussko: Fantastyczny komentarz, dziękuję. Mam pytanie odnośnie punktu 6 - czy chodzi o te znaczki: /* */ ?
Możesz mi powiedzieć z jakiej przeglądarki korzystasz i w jakiej rozdzielczości?
moje trzecie konto na Wypoku. Pierwszym jest (..) moje prywatne. Drugim (....) gdzie pracuję na etacie. Trzecim (...) moja jednoosobowa działalność gospodarcza po godzinach.


@cosniecos: bez sensu, po co to tak rozdzielać? Jedno życie = jedno konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak to jest, że taki boszart może mieć trzy konta


@Amfidiusz: Boszart nie ma trzech kont. Boszart ma jedno. Tak samo jak cosniecos też ma jedno. I prywatne snopek też jest jedno. Incydentalnie prowadzi je ta sama osoba, ale nic nie stoi na przeszkodzę żeby boszart prowadziła inna. Moderację poinformowałem o fakcie prowadzenia takich kont. Nie robię niczego co robią multikonta - nie manipuluję. Wręcz przeciwnie - postawiłem na całkowitą przejrzystość