Wpis z mikrobloga

@PrytaFatalna: No i co? To że wrzuciła zdjęcie cycków do netu to znaczy że dobrowolnie zrezygnowała ze wszystkich praw człowieka? I że można się spokojnie na nią uwziąć i musi godzić się na zaloty stulejarzy? Nie wierzę w to co tu wypisujecie, szkoda że poprzedni długi wątek już nie istnieje ( )
  • Odpowiedz
@Publius: A kto mówi, że wolno się na nią uwziąć? Hanna się na nią nie uwzięła, po prostu wyraziła swoje zdanie na temat upubliczniania tego typu zdjęć. Mnie osobiście też się takie coś nie podoba, zwłaszcza, że zamieszane osoby prowadzą własną działalność gospodarczą i takie coś naprawdę może im zaszkodzić. Poza tym nikt nie usprawiedliwia zachowania tych typów, którzy rzucali do niej tymi tekstami. Też myślę, że to buractwo.
  • Odpowiedz
@PrytaFatalna: No więc o #!$%@? chodzi w tej aferze ze zdjęciami cycków, po co są tu wywlekane i wstawiane w miliardzie postów? Skoro nie mają nic wspólnego z przedmiotem afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrytaFatalna: No to wytłumacz mi w czym gorsza jest ta mirabelka od cycków (sorry nicka nie zapamiętałem) w związku z tym że pokazała twarz i rzeczone cycki że tak różnicujesz te przypadki pisząc o innej mirabelce że

nie obnosiła się tutaj ze swoją twarzą, a co dopiero z gołymi cyckami.


A ona się obnosiła. Bo chciała. I miała do tego prawo. I ma takie samo prawo być #!$%@? na buraków jak
  • Odpowiedz
po prostu wyraziła swoje zdanie na temat upubliczniania tego typu zdjęć.


dx

pierwszy komentarz Hanny to było mniej więcej

- twój facet wrzucha od #!$%@? twoich cyców

- HURR DURR CHCO CYCKI XDDDDDDDDDD

trzeba było pokazać im cycki na mikro żeby się odczepili


@PrytaFatalna:
  • Odpowiedz
@Publius szczerze gdyby mi to przeszkadzało to wgl zlal bym dziewczynę, na imprezie nawet bym nie podszedł... Traktował bym jak powietrze bo zachowała się inaczej niż moje normy... A tutaj pokazała cycki a dziewczyny hurrr durrr pokazała cycki na stos z nią... Tylko czemu? Na pw ich nie wysyłała im, także gdyby były normalne olały by temat. Widocznie cycki zabraly im atencje o stąd to ciśnienie
  • Odpowiedz
@Publius: Skoro się obnosiła to niech się liczy z tym, że jest to portal bardzo specyficzny, gdzie ciężko znaleźć post do którego nikt się nie doczepił, a co dopiero jeśli chodzi o kobiecą nagość. Zajrzyj sobie na pierwsze lepsze #pokazmorde losowej mirabelki i zobacz co się wyprawia w komentarzach. Ten portal jest kwintesencją stulejarstwa. Zdziwiłabym się, gdyby wykopki zachowali się z klasą i przemilczeli sprawę. I nie wiem skąd teraz to
  • Odpowiedz
Nikt nie broni tamtej stulejki. W tym długim poście ani jedna osoba nie wstawiła się za tym człowiekiem.


nikt niby nie broni ale dużo osób w tym Hanna skupia się na cycach oraz "mogła się spodziewać" dopiero po jakimś czasie pisząc coś o tym, że w sumie to kolesie #!$%@?

Hanna się na nią nie uwzięła, po prostu wyraziła swoje zdanie na temat upubliczniania tego typu zdjęć.


No chyba, że upublicznia się
  • Odpowiedz
@PrytaFatalna: Mam wrażenie że rozmawiamy na dwa zupełnie różne tematy. W usuniętym wątku zadałem takie teoretyczne rozważania czy @Ulubiona która też tak krytykowała OPkę z tamtego wątku byłaby super zadowolona gdyby jakaś natrętna stuleja chciała ją macać po kolanku. Przecież wstawiała foty na mirko ciągle to powinna się z tym liczyć.
  • Odpowiedz