Wpis z mikrobloga

Tak juz jestem jakis czas na tym portalu i sie zastanawiam - skąd w Mirkach i Mirabelkach tyle jadu?
Wrzucam swoje wpisy, celowo utworzyłam tag by czytelnicy mogli subować a ci, ktorym nie odpowiada moj content - czarnolistowac i wszyscy byliby szczęśliwi.
No ale lepiej być mizoginistą który na wszystko narzeka, chociaż mizoginista to za dużo powiedziane bo #rozowepaski też marudzą. A najczęściej te ze swojego kółeczka wzajemnej adoracji zwanego #gownowpis.
Wiecie ile razy już słyszałam, że zarzutka, że bait, że #falszywyrozowypasek, chociaż to to nic przy bardziej przykrych komentarzach bezpośrednio mnie obrażających - pozorna "anonimowość" sprawia, że ludzie są odważniejsi w internecie, postawią sobie tacy vpn czy tor i zgrywają ważniaków nie do namierzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakoś nie widziałam, żeby w restauracji gdy ktoś robi zdjęcie swojego jedzenia albo zamawia bezglutenowe pierogi, to żeby ktoś inny wstał i powiedział do tej osoby że jest #!$%@?
Żalicie się na portalu ze śmiesznymi obrazkami na samotność i na #tfwnogf po to, by za chwilę zupełnie Wam obce osoby obsmarować gównem. Z takim nastawieniem życzę sukcesów w życiu. Zero pokory. Spora częśc z Was to #przegryw na własne życzenie. Jeśli w taki sposób traktujecie innych ludzi, nie oczekujcie że oni będą traktować Was inaczej.


#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia
_____________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - Tak juz jestem jakis czas na tym portalu i sie zastanawiam - skąd w Mirka...
źródło: comment_SXBQcl6jKl2hqFiuAArraJNyzimJaFB1.jpg
  • 39
Twoje zachowanie troche przypomina postawienie klocka w autobusie i krzyknięcie "kto nie chce, niech nie patrzy"


@Daleki_Jones: z dupy( ͡° ͜ʖ ͡°) troche to porownanie. jak pisalam, moj tag mozna zczarnolistować i przestaje byc wtedy widoczna dla ludzi ktorzy nie chca mnie czytac. a jak ktos mi pod entym wpisem pisze ze #!$%@? itd. to jest sam sobie winny. bez przesady juz, mam moze z 5 tagow
Wiecie ile razy już słyszałam, że zarzutka, że bait


@MangoZjem: jakkolwiek zgadzam sie, ze jak komus się nie podoba, to niech da tag na czarną, to sama również nie do końca wierze w te wpisy.
Nie chce Cię obrazac oczywiście ;), ale po prostu masz chyba szalenie barwne życie w ostatnim czasie (czego nikt wykluczyć nie może), mogłoby być scenariuszem do ukrytej prawdy czy raczej nowych odcinków mody na sukces.
Choć
ale po prostu masz chyba szalenie barwne życie w ostatnim czasie


@agaja: to, że my mamy stabilne i wypełnione rutyną życie, nie oznacza, że każdy tak ma / powinien mieć.
Ja tam wierzę, że nawet wiodąc spokojne życie można z dnia na dzień wpaść w serię zawirowań i niespodziewanych wydarzeń. Ot, życie :)
mogłoby być scenariuszem do ukrytej prawdy czy raczej nowych odcinków mody na sukces.


@agaja: kto wie, moze scenarzysta przeczyta i sie zainspiruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale pewne niedowierzanie w prawdziwość historii jest jednak uzasadnione :)


@agaja: byc moze, ja tego nie dostrzegam bo to przezywam, no ale tez nikogo nie namawiam do wierzenia, nie pisze "ej to naprawdę na serio, proszę uwierz" :P
ja po
@faramka: dlatego napisalam, że czasem życie przerasta wyobraźnię i w żadnym wypadku koleżanki o kłamstwo nie oskarżam :)

kto wie, moze scenarzysta przeczyta i sie zainspiruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MangoZjem: pamiętaj, żeby zazadac odpowiedniej kwoty :D
@MangoZjem: Po prostu hejtowanie sprawia ludziom przyjemność, więc wolą to robić, niż ignorować treści, które ich podburzają z jakiegoś powodu. Jedyne rozwiązanie, to nie reagować. Nie pozbędziesz się tego