Wpis z mikrobloga

piękne, jak działa prawacki mechanizm wyparcia w przypadku @dzeksondzekson: ( ͡ ͜ʖ ͡)

https://www.wykop.pl/wpis/24244683/w-jaki-sposob-media-i-wladze-kryja-prawicowych-ter/86926425/#comment-86926425

Pyta się mnie o cytaty z Bibli, które sa nawolywaniem do przemocy, dostaje długą listę cytatów z opisem skad dokładnie z Biblii. Reakcja?

co to ma do chrześcijańskich terrorystów którzy sobie istnieją tylko w Twojej głowie? Cytaty z Biblii poproszę a nie dowody anegdotyczne i satyryczne

(pomijam fakt, ze dostal też artykuł na wiki o chrześcijańskim terroryzmie, on dalej udaje że istnieje)
zastanawiam się czy prawactwo ma już tak głębokie zaburzenia że on po prostu nie widzi tych cytatów? Bo nie wiem na co liczy udając że ich nie widzi? wtf

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
  • 8
@teren: Piękne, jak działa manipulacja neuropy. Wrzucanie https://www.wykop.pl/wpis/24244683/#comment-86926321 dwóch youtuberów idących z Biblią udającą koran jako dowodu na chrześcijański terroryzm a potem odnoszenie tego do mojej reszty wypowiedzi xD

Zaraz odniosę się do cytatów, bo jest tam masa manipulacji i wyciągania z kontekstu cytatów mocno.

Nie ma to jak żyć w swoim świecie. Pisałem również o tym, żeby obyło się bez sekt tylko o chrześcijaństwie jako takim, po czym wysyłasz mi
@dzeksondzekson: jaka manipulacja, dostałeś komentarz z cytatami z Biblii po którym napisałes 2 komentarze w których dalej sie pytasz o cytaty z Biblii.( ͡ ͜ʖ ͡)

manipulacja to jest to:

dwóch youtuberów idących z Biblią udającą koran jako dowodu na chrześcijański terroryzm a potem odnoszenie tego do mojej reszty wypowiedzi xD

youtuberów dostałeś jako dowód na to, ze w Biblii jest nawoływanie do przemocy czego chciałeś
@teren: https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_terrorism#Contemporary Ten link podesłałeś, którego nawet nie przeczytałeś.

Orthodox Christian-influenced movements in Romania, such as the Iron Guard and Lăncieri, which have been characterized by Yad Vashem and Stanley G. Payne as anti-semitic and fascist, respectively, were involved in the Bucharest pogrom, and in political murders during the 1930s


O, kolejni terroryści chrześcijańscy, w tym antysemici wierzący w Jezusa który był żydem. To ma sens. XD

Vehemently anti-Catholic, Klan members
O, kolejni terroryści chrześcijańscy, w tym antysemici wierzący w Jezusa który był żydem. To ma sens. XD


@dzeksondzekson: o proszę, własnie odkryłeś że prawackie poglądy nie mają sensu, brawo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ku klux klan, świetny przykład xD

zgadza, się bardzo dobry

Nawet masz jak byk że byli ostrymi przeciwnikami katolicyzmu.

no i co z tego, to jest o chrześcijańskim terroryzmie o nie tylko o
@Haqim: Ciężki przypadek, od neuropy to brzmi jak komplement :)

Już te owe cytaty z Biblii na które się powoływał teren z jakiejś strony internetowej zmanipulowane i wycięte z kontekstu podsumowane w jego drugim wpisie.

Co do odpowiedzi powyżej, zwykły bełkot.
Nie ma do czego się odnosić, chyba że do emotek.

Wszystko jest w tamtym wątku, ja nie muszę do niczego już tutaj się odnosić.