Wpis z mikrobloga

@flagrate192: Steelseries Siberia V2. Ok. 140-150zł najtańsze widzę na allegro. Sam je posiadam. Kupowałem za ok. 220zł parę lat temu i nadal mi służą. Wiele razy były na podłodze i dopiero teraz zaczynają się psuć powoli (obudowa). Ze wszystkich słuchawek jakie miałem, te mam najdłużej.

Mikrofon chowany, dobra jakość, kabel trochę głupio bo 1m+2m (jak przy PC to pozwijać go sobie), dźwięk w muzyce takie 6,5-7/10. W grach koło 8/10. Dobre
@flagrate192 fatal1ty są dość pancerne, mają fajne mikro, ale imo są też bardzo ciasne, mają małe muszle i słabo grają. Jeśli Ci to nie przeszkadza to spoko, były też jakieś superluxy chyba w tej cenie. Albo po prostu dokanałowe i przelotka na dwa jacki
@flagrate192: hyperx cloud wersja 1 to rebrand takstar pro80, które są rebrandem niewiadomo czego. W 200zł da się dostać nowe w wersji core (mikrofon, przedłużacz). O pro80 warto poczytać, ale ogólnie te słuchawki to koniec drogi. Nic lepszego/bardziej użytecznego nie dostaniesz do dobrych kilkuset złotych. Fatality są dobre jak na swoją cenę, a siberii nie skomentuję.

PS cloudy mają odpinany mikrofon i krótki kabel+ przedłużacz, więc dają radę jako słuchawki przenośne