Wpis z mikrobloga

@dejwis: A co to ma do rzeczy? Ochrona prywatności i niechęć do wykorzystywania mojego wizerunku bez mojej zgody ku uciesze osób z portalu, na którym człowiek jest gnojony bo "kupił gówno czekoladę", jest czymś złym? A potem takie #!$%@?: Dobrze im głupie atencjuszki...
@dejwis: Ale wrzucają zdjęcia dziewcząt bez ich zgody, np z portalu Tinder, badoo, sympatii i innych tego typu. W prawie i regulaminach jest jasno napisane, że zdjęcie takiej osoby może być wykorzystywane TYLKO w serwisie, na którym dana osoba zgodziła się pokazać swoje oblicze. No ok, śmieszkujesz i droczysz się, jednak sporo Mirabelek po ostatniej aferze ma hopla na punkcie prywatności. Nawet jedna z nich musiała zmienić coś w swoim wyglądzie
@Hanyu co jak co, wrzucanie fotek z randkowych portali jest słabe f hui. Sam tam próbowałem szczęścia, co jest wgl nieporozumieniem no ale nwm.
To że dziewczyna zmieniała coś w wyglądzie, że strachu to już przereagowanie
@Hanyu wiesz, mam wrażenie, że wy różowe nas mocno generalizujecie, a jest tu sporo równych gości z rozumem i ogładą(tak, ja na przykład(ʘʘ)), oczywiście zdarzają się odpaly, ale w większości to gowniarzeria.
@dejwis Mówienie, że różowe generalizuja tutaj jest ciut śmieszne, bo przecież to różowe to wieczne atencjuszki szukające bolca na boku. A jeśli chodzi o prywatność to nie każdy ma ochote co tydzień robić pokazmorde. Jakbym chciała się w ro bawić to podpisalabym sie imieniem i nazwiskiem i wyrzuciła swoje zdjecie na avatar ( ͡° ͜ʖ ͡°)