Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: z Fakerem to jest taka sprawa, ze nie wygladal na MSI zbyt dobrze, ze moze zjada go rutyna i sie wypalil, ze ma spadek formy, ale jak sie zastanowisz, to lepiej od niego zagral tylko Perkz, ktory nie dosc, ze jest jednym z najlepszych midlanerow na swiecie to jeszcze mial jak do tej pory zyciowa forme. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zakakaikane faker jest w Elo hell bo jak był w Brazylii to po prostu spadł w koreańskich rankingach bo grał na serwerze br na którym miał po wybiciu challengera 90 proc win rate
@rosucho: no nie porównuj KR soloq z BR. Faker orał tam wszystkich jak leci 1v9. Widać, że ma spadek formy i tyle skoro nawet na soloq ma poniżej 50% win ratio w ostatnich 40 meczach.
@nivixi tylko wiesz, od numeru jeden oczekuje się perfekcji a nie przeciętności. Z SKT jest taka historia, że nawet jak ktoś ma słabszy mecz to jest pozostałą czwórka do prowadzenia gry. Faker z 0/4 na midzie
@Zakakaikane no ma super spadek xD ranking solo q po MSI w Brazylii nie pokazuje aktualnie formy graczy SKT bo tak jakby najwyższą pozycje z SKT aktualnie ma peanut 267 w rankingu, wszyscy spadli bo nie grali a w dodatku streamuja
@rosucho: czy ty rozumiesz co ja pisze w ogole do ciebie? Ile meczy SKT z MSI widziales? Bo ja każdy i wszyscy którzy oglądali też powedzą ci że Faker na tym turnieju nie wyglądał za dobrze. Za dobrze, mam na myśli to że był przeciętny, a do niego to nie pasuję, popełniał dużo błędów, grał cocky i reszta teamu musiała nadrabiać.

A co do rankingu soloq to doskonale rozumiem elo decay,
@rosucho: Dobra jesteś po prostu kretynem i tyle xD wpis ma charakter śmieszkujący, nigdzie nie napisałem że SKT się skończyło, uważam Peanuta za bezapelacyjne No1 obecnie i uwielbiam oglądać grę SKT ale Ty będziesz i tak wyciągał pojedyncze słowa z kontekstu.
@Zakakaikane o i zaczęło się obrażanie, gdy koniec argumentów. Ja po prostu pokazuje Ci jak wg Ciebie bez formy jest faker i jak to wygląda z resztą, gdy to sprawdziłem i pokazałem to zaczynasz mnie obrażać xD
Widac od razu społeczność lola
@Zakakaikane dopiero teraz zauważyłem twój poprzedni post o #!$%@? solo q z palcem w tyłku, na szczęście win ratę i pozycję ich w solo q już podałem wcześniej także argument z dupy.
Tak oglądam wszystkie mecze SKT od jakiś 3 lat ;-)