Wpis z mikrobloga

........................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
........................................................................................................................

Dzisiaj w już drugim wpisie:
- Aktualizacja arkusza
- Podsumowanie ostatnich wydrapanych nagród głównych
- Przypomnienie o zakończeniu 31 maja sprzedaży 5 zdrapek

---
Aktualizacja arkusza
Arkusz został zaktualizowany dzisiejszymi danymi. Przez ostatnie wydrapane główne trochę się pozmieniało więc warto zobaczyć co i jak w przypadku chęci kupna zdrapki lub zdrapek żeby się później nie okazało, że kupiliście coś i szanse na naprawdę sporą nagrodę przeszły Wam już koło nosa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Link do arkusza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

Top 10 najciekawszych zdrapek wrzucam tradycyjnie jako zdjęcie do wpisu.

---

Ostatnie wygrane
Najpierw zajmiemy się tym co lubię najbardziej czyli wygranymi, które zgrały się z tym co wywnioskowałem () Uwielbiam kiedy moje gorące przedziały okazują się właściwe.

75 000 zł w zdrapce Super Linie!
Wygrana główna trafiła w ręce mieszkańca #orneta ! Przypominam, że ja proponowałem przedziały 40 000-53 350; 66 666-80 000 i ten 66 666-80 000 okazał się słuszny! Nagroda padła w paczce nr 74 929. Ostatnia nagroda została ukryta wg mnie w przedziale 40 000-53 350 i to ten radzę kupować w razie zainteresowania.

40 000 zł w zdrapce Wielkanocna!
Wygrana główna trafiła w ręce gracza z #stopnica ! Proponowany przeze mnie przedział ostatniej głównej to 10 000-30 000. Okazało się, że ostatnia nagroda główna znajdowała się w paczce 25 458. Zdrapka ta pozostała obecnie bez nagród głównych i jej dalsze kupowanie jest pozbawione ekonomicznego sensu.

77 777 zł w zdrapce SUPER 7!
Kolejna główna wygrana, której pozycja została trafnie przewidziana. Proponowałem przedziały: 60 000-140 000; 164 000-184 000. Okazało się, że nagroda znajdowała się w paczce numer 68 125. Nowy proponowany przeze mnie przedział dla pozostałych nagród głównych w tej zdrapce to: 80 000-140 000; 164 000-184 000. Jeżeli ma być to zdrapka Super 7 to właśnie w tych przedziałach.

Pozostały nam 3 nagrody do omówienia.

2 x 33 000 zł w zdrapce WinGO!
2 nagrody zostały wydrapane w zdrapkach WinGO! Szczęśliwi drapacze wzbogacili się po 33 000 zł. Zdrapki zostały zakupione w #warszawa oraz #stargard . Pozostało jeszcze 11 głównych nagród po 33 000 zł w tej zdrapce, ale z uwagi na specyficzny podział nie jestem w stanie dobrze wydedukować gdzie kryją się pozostałe nagrody główne :(

6 000 zł w zdrapce Drzewko Szczęścia!
I ponownie #warszawa z wygraną 6 000 zł. Ciekawostką jest to, że identyczna wygrana w tej zdrapce padła w Warszawie 9 maja. Fakt, że dwie wygrane z dostępnych 40 trafiły się właśnie tam jest niesamowity. Widać, że w Stolicy bardzo lubią drapać. W zdrapce tej pozostało jeszcze 18 głównych nagród. Niestety z uwagi na specyficzny podział również tutaj nie jestem w stanie określić gorących przedziałów.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i mam nadzieję, że chociaż jeden z nich ma konto na Wypoku ()

---

Przypominam o jutrzejszym zamknięciu sprzedaży dla 5 zdrapek!
Tylko do 31 maja będzie można zakupić następujące zdrapki: MEGA PENSJA, PENSJA 374, Kasa x 20, Świąteczne Zakupy oraz Serduszko. O ile usuniecie zdrapek Kasa x 20, Świąteczne Zakupy oraz Serduszko jest graczom w sumie na rękę tak w Mega Pensji i Pensji nadal są główne nagrody do wyciągnięcia. Jeżeli w Waszej okolicy jest czerwona Mega Pensja za 10 zł lub różowa Pensja za 2 zł w gorącym przedziale to macie ostatni dzień jutro na zrobienie zdrapkowych zakupów. Na kolejną taką okazję przyjdzie nam sporo poczekać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

#wykopskubietotalizatora
źródło: comment_aDVotkczYMQAEjvldzUuRBgYXJnWr9kL.jpg