Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo Dwa podwójne bilety wstępu oraz jeden podwójny na zwiedzanie nocne (o łącznej wartości 70 zł) do Zamku Krzyżtopór zostaną wylosowane wśród plusujących ten wpis jutro o godzinie 14 za pomocą mirkorandom.

Ponadto jeśli znalezisko o Szydłowie dostanie się do tego czasu na stronę główną to podwajam liczbę osób które otrzymają bilety (wtedy 2 osoby dostaną podwójne bilety na nocne zwiedzanie zamku, a 4 osoby normalne podwójne bilety).

Bilety będzie można odebrać na kasie w Zamku. Pierwszeństwo wyboru biletów (czy nocne zwiedzanie, czy standardowe mają pierwsi wylosowani)

Powodzenia!

Taguję jeszcze #odkryjswietokrzyskie bo pewnie wśród obserwujących tag będzie najwięcej zainteresowanych.
MG78 - #rozdajo #zadarmo Dwa podwójne bilety wstępu oraz jeden podwójny na zwiedzanie...

źródło: comment_YM9rvneuHIBrTKgrpHdj1r5Kwdyl9ZUa.jpg

Pobierz
  • 26
Mój dziadek opowiadał mi, jak mieszkańcy okolicznych wiosek chowali się w korytarzach piwnic zamku, gdy była tam radiostacja niemiecka podczas II WŚ. Front był w tych okolicach z tego co pamiętam i kiedyś tam porządnie walnęło. Huk był tak głośny, że wszyscy stracili słuch na 2 tygodnie !

Świetne rozdajo @MG78 ( ͜͡ʖ ͡€)
@paradoksalnie: > Ok 10 lat temu nocowałem tam pod namiotem na dziedzińcu, w marcu...

@paradoksalnie: Też nocowałem tam w marcu z 10 lat temu. Ty jesteś z tej drugiej grupy która wymiotowała w nocy do rzeczki z której rano kolezanki brały wodę na herbate? :)