Wpis z mikrobloga

Cały czas nie mogę wyjść z podziwu dla mediów lewackich indoktrynujących młodych ludzi, bo wczorajsza dyskusja na zajęciach uświadomiła mi, że to się im naprawdę udaje.
Dosyć inteligenta dziewczyna (typ takiej młodocianej filozofki wannabe), wypowiadająca się dobrze o islamie i muzułmanach stwierdza, że należy zdelegalizować formacje nacjonalistyczne w Polsce, bo w ich szeregach dochodzi do skandowania rasistowskich haseł. #lewackibuldupy

- a islam? co z islamem? też go zdelegalizujemy, bo w jego szeregach dochodzi do zamachów terrorystycznych?
- ALE TO CO INNEGO NIE WSZYSCY MUZUŁMANIE SĄ TERRORYSTAMI #lewackalogika
- a wszyscy onrowcy są rasistami? xD
- TAK BO TO NACJONALISCI (#!$%@?, że nacjonalizm a szowinizm to dwie różne rzeczy) A ZAMACHY BYŁY TEŻ PRZEPROWADZANE PRZEZ CHRZEŚCIJAN NA PRZYKŁAD BREIVIKA
- yy ok, ale Breivik był jeden, a ile było zamachów terrorsytycznych w ostatnich latach na tle islamskim?
- TO CO!!!??? A TO MNIEJ WAZNI SA LUDZIE KTORZY PRZEZ NIEGO ZGINĘLI???ONEONE1! TO TERAZ BĘDZIEMY ROBIC TABELKI KTO PRZEZ KOGO ZGINĄŁ?? #lewackamatematyka
Ktoś z tłumu rzuca, że przecież w onrze jest Murzyn czujący się polskim patriotą:
-TAK PRZYJĘLI GO TYLKO DLATEGO ZE SPEŁNIA ICH KRYTERIA

o #!$%@?, to chyba #lewackihumor bo tak nie jest w dosłownie każdej organizacji jaka istnieje xDDDD

Po tej dyskusji czuję się zgwałcona intelektualnie jak Szwedka przez beżowego, naprawdę. Wciąż jestem w szoku, że można tak się zatracić w postępowości, żeby być ślepym na fakty, statystykę, historię.Że można rację stanu, poczucie jakiegoś patriotyzmu czy dbałości o swój kraj i jego bezpieczeństwo poczytywać za zacofanie.

#lewactwo #polityka #patriotyzm #nacjonalizm
  • 6
@ninakraviz:
Jeżeli ze wszystkich idiotycznych wystąpień (bo kompromitowały się tam wszystkie opcje polityczne) według ciebie to jest najgorsze to jesteś najlepszym przykładem, że to nie indoktrynacja - po prostu niektórzy to idioci i tyle.
to jest taki mit który oni sami sobie stworzyli. Oni postępowi wykształceni inteligentni. Reszta ciemnogród itp.

Typowy lewak ma się za niewiadomo kogo, robi wrażenie mądrego a w rzeczywistości to debil zmanipulowany przez media, które zresztą też wmawiają mu jaki to on nie jest zajebisty.


@Grubsztyk: @ninakraviz: takie przeświadczenie nie jest cechą lewicy, tylko osób skrajnie przekonanych do swoich poglądów. Nie wmówisz mi, że Alex Jones, Eugeniusz Sendecki czy Mike
@2aVV: Rozwiń, bo nie za bardzo da się zrozumieć Twoją wypowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdzie kompromitowały się opcje? Gdzie pojawia się określenie tego wystąpienia najgorszym?

Wydaje mi się, że chciałeś odpowiedzieć na inny wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)