Wpis z mikrobloga

@mihaubiauek: to jesteś jeszcze na pokładzie czy idziesz do innych dogecoinów?
Wiesz co daje wartość sieci? Ludzie. Nie widzę Ciebie wśród ekonomicznych ignorantów z innych sieci, nie widzę Ciebie wśród ludzi, którzy nie wiedzą czym jest decentralizacja i budują rządopodobne struktury w krypto świecie.
Nie widzę Ciebie również wśród ludzi, którzy akceptują fałszowanie transakcji i bailouty.
@pawlo74: ja wolę siedzieć w innych altach na czas tego Segwit. Wiesz jeśli się ten Segwit nie uda to cena poszybuje w dół a nie w górę. Skąd myśl że za 60 dni Segwit się uda? nie ma takiej pewności.
to jesteś jeszcze na pokładzie czy idziesz do innych dogecoinów?

@pawlo74: Cierpisz na syndrom oblężonej twierdzy, ciężko z tobą dyskutować. Jak ktoś wprowadza zdrową krytykę, to wyrzucasz go za mur. :P
Ja gram bardzo ostrożnie, nadal bez straty na koncie i z zyskiem na poziomie kiedyś dla mnie niewyobrażalnym. W Bitcoin nadal duży potencjał wzrostów, po prostu od tego miesiąca zmieniam rozkład kapitału, na niekorzyść dla Bitcoina. Do końca roku w
Cierpisz na syndrom oblężonej twierdzy, ciężko z tobą dyskutować. Jak ktoś wprowadza zdrową krytykę, to wyrzucasz go za mur. :P


@mihaubiauek: bardzo możliwe

Przeraża mnie obecny stan rynku kryptowalut, każde nowe gówno ICO zgarnia niesamowity kapitał, totalne shity lądują w top10 pod względem kapitalizacji. Ciekawi mnie kiedy i czy w ogóle, ludzie zrozumieją, że kupują niesamowicie przewartościowane elektroniczne tokeny.


@mihaubiauek: trudno powiedzieć mi zajęło to 6 miesięcy od wejścia a