Wpis z mikrobloga

Jakie mniej więcej jest prawdopodobieństwo vatu DHLem?


@Lumeen: albo będzie albo nie, a jak będzie to może być pełny z deklaracji która pewnie będzie zaniżona

Jak to wygląda w porównaniu z PDM z banggod?


procent paczek wzrasta, ale ja i rybak bralibyśmy DHL
@Lumeen: Mirku, pamiętaj dodatkowo o zwrocie (cashback'u), jeśli jeszcze nie korzystałeś. Można zaoszczędzić te kilka procent ceny, warto zwłaszcza gdy kupuje się coś droższego.
Mogę polecić GivingAssistant (obecnie 2% zwrotu na GearBest, 6% na Aliexpress, a na Banggood 7% na modę, 5% na elektronikę i 3% telefony i tablety oraz na resztę.)
- w porównaniu do innych w zasadzie wcale nie zdarza im się nie naliczyć zwrotu (przypadki znane z PlanetPlus
@Lumeen: Dodam coś od siebie. Wczoraj dotarł do mnie #mi5 kupiony na #banggood. Koszt 223.39 USD (jeśli ktoś ci poleci ten produkt na adres email dostaniesz tymsamym kupon o wartości 10 USD, obniżający cenę produktu) + 11.30 USD przesyłka PDM (zmniejszająca prawdopodobieństwo opłat podatkowych). Płaciłem normalnie w złotówkach tylko że jak mirkowie radzili z #paypal. Kupiony 20 maja a otrzymany 5 czerwca. Ponato warto dokonać zakupu używając #givingassistant wtedy