Wpis z mikrobloga

Wczoraj po trzech godzinach użerania się z paypalem i integracją z woocommerce poddałem się. Niby wszystko ok, ale za każdym razem jak chciałem coś kupić na mojej stronie to wywalało komunikat, że złe hasło do konta paypal (konto klienta). Woocommerce oferuje jeszcze stripe, jakiś czas temu założyłem tam konto i podpiąłem swoje konto bankowe, a wczoraj przydało się. Po trzech minutach mogłem już bez żadnych problemów kupowac w swoim sklepie i płacić kartą, a wszystko ładnie się logowało do systemu.
#wordpress #woocommerce #paypal
  • 7
@eth0 hej, nie łatwiej po prostu podpisać umowę z na przykład transferuj.pl na płatności kartą typu Moto i przekierowanie na ich stronę? Jak wygląda sprawa z PCI po twojej stronie?


Ale stripe = card present?
Mireczku, polecam robić name and address check przed wysyłką towaru za granicę, większa ilość, dzielone zamówienia. Wstępnie sam możesz sprawdzić czy bin (pierwsze 6 cyfr karty) należą do banku w któremu znajduje się kupiec. Z doświadczenia karty
@Account_executive:

Obsługuje tylko Anglię, póki co reszta świata mnie nie obchodzi, za mały jestem;)

Życzę powodzenia Mirku, gdybyś potrzebował pomocy, daj znać, działamy wszędzie jeśli chodzi i terminale płatnicze i ich obsługa, w UK /iRE mamy własne siedziby jak i naszych ludzi.