Wpis z mikrobloga

@matde: jak masz blaszke z kodem to Ci dorobi wiekszosc punktow kluczyk na podstawie wkladki. Najlepiej wytargac zamek w baku, albo zamkniecie do kasku (jesli ma hornet, bo w sumienie wiem).
@PMV_Norway: HISS (imobilajzer).. i kierownica zablokowana.. 2 kluczyka nie mam kupiłem z jednym i nie dorobiłem
@bigger: No jest wkładka pod siedzeniem ?
@saffal: Nie jestem, jutro sprawdzą mi monitoring bo jakaś gówniarzeria się kreciła przy moto. Wciągnąłem za bramę w firmie w której pracuje. 5 metrów od wartowni... mam nadzieję że będę mieć oko na to.
@saffal: Jak ma kod do immo to pastylke mu dorobia i bedzie dzialalo normalnie. Inaczej trzeba bedzie albo stacyjke wypruc i zawiezc, albo (latwiej w przypadku moto) podstawic do punktu. U nas dorobienie takiego kluczyka to 100-200 zeta.

@matde:
hiss ma pamięć na 4 kluczyki. jesli dorabiany bedzie 5ty to tylko HONDATA zresetuje


@Stitch: 100% pewne info? Jak kodowałem u siebie 3 kluczyk to z pomocą 'Shop manual CB600F/FA' i tam było napisane, że usuwa się pamięć wszystkich kluczyków poza włożonym w stacyjke.
@matde: Kluczyk dorabiasz tak jak mówili do stacyjki
hiss może uda Ci się zakodować używając tych kodów, jak nie to jest możliwość wyprucia pamięci z komputera i ręcznego dopisania pastylki.
Ostatecznie zakup zestawu startowego.
@bigger: Kurde na podkarpackiej wsi za zrobienie tego wołają 700 zł. Potrzebują sterownik silnika i któryś z zamków. W takim razie nie wiem do czego jest ta blaszka z kodem.. Gość z allegro który oferuje taką usługe za 490 zł odpisał mi > nie ma żadnego kodu do HISSA - nie istnieje

nowego kluczyka Pan nie zaprogramuje jeśli nie posiada Pan przynajmniej jednego klucza który zdolny jest odpalić Pana motocykl.

Reasumując