Wpis z mikrobloga

#papierosy #alkohol #alkoholizm

Po tygodniu rzucania zrobiłem eksperyment, zajarałem wczoraj szluga i otworzyłem swoje wcześniej ulubione #piwo
Fajka wyjarałem do połowy i wgniotłem w popiołkę a browara zrobiłem z połowę i do dzisiaj mam niesmak w ustach.

Totalnie mi minęła całkowita ochota na papierosy i piwo po wczorajszym, nie sądziłem że jest to możliwe, że naprawdę mi to przestanie smakować bo nie pierwszy raz rzucam i zawsze po dłuższej przerwie zarówno fajki jak i alko były przepyszne. Tym razem zadziałała chyba jakaś autosugestia połączona z determinacją, że mój organizm zaczął gardzić używkami. #nalogi #psychologia
  • 5
@fajazdrowia Sorry że to napisze, ale moim zdaniem w najbliższych dwóch max trzech tygodniach będziesz pić. Z fajkami nie wiem ale z własnego doświadczenia wiem, że takie eksperymenty na dobre nie wychodzą. Twoja podświadomość daje Ci informacje, że piwo jest nie dobre tylko po to, żebyś za kilka dni zrobił "eksperyment" ponownie, aby sprawdzić czy na pewno nie smakuje. I posmakuje... Obym się mylił i niech Ci się uda. Po prostu dziele