Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś wymiataczem Omahy ( grywam raczej turki), ale zacząłem lubieć tą odmianę na cashu, gdyż siedzi tam mnóstwo fishy i agresywnych młotków. ( grałem 0.2/0.4$ pot limit)

Przegrałem parę małych spotów i dwa krytyczne, przez co spadłem z +400bb na prawie zero, jednak ostatnie 1.5 godziny to wygrane dwa gigantyczne spoty i powrót na +500.

Wyszło mi ostatecznie +486 BB na około 900 rąk, czyli jakieś +54 BB na 100 rąk.

To chyba dobry wynik? Jaka jest akceptowalna średnia ?

Trochę się jeszcze podszkolę z Omahy i rzucam Hold'ema w holerę ;)
#poker
le_banana - Nie jestem jakimś wymiataczem Omahy ( grywam raczej turki), ale zacząłem ...

źródło: comment_5i9Yp5bK5SBWK634H7oFE5km9wU6lDWc.jpg

Pobierz
  • 9
@cross7676: Sorki, nie wiem o której sytuacji mówisz.
Końcówka głównej satelity przy jakichś 20 left, czy coś innego?
Ogólnie jak wsuwam wszystko blisko bubla ( nie mówię że nie miałem nic :) ) w satelicie, mało osób chce to sprawdzac, no chyba że big stack z jakimiś broadwayami. Jak spasowałem do wsuwki, to musiałem miec totalne gówno :).

Żałuję sprawdzenia , gdzie short stack all inował z 2-3BB na buttonie z
@le_banana: nie wiem bylo cos wlasnie 18left i na buttonie zagrales open/fold na buttonie, albo wpieprzasz all ina albo foldujesz nie ma sensu tracic takiej czesci stacka w satce. za 2-3bb to any two, wiec A3o to jest monster, no chyba ze to byl bubbel :) btw, ja 13 odpadlem :)
@cross7676: Ogólnie zgadzam się z tobą i nie mówię, że te zagrania były właściwe :) Push or fold to jedyne zagrania w tej sytuacji będąc shortem. Nie raz wygrałem satkę mając 0.5-2 BB w stacku foldując z niskimi parami na ręku.