Wpis z mikrobloga

Na lotnisku w #doncaster #barnsley #uk jest takie samo prawo pod względem przewożenia? Np płyny max do 100 ml? (mam trochę jeszcze płynu do naczyń, szkoda żeby się zmarnował) , mogę mieć skręcone fajki na drogę (lubię zapalić sobie w samolocie na odstresowanie)? Czy każdy kraj ma swoje regulaminy? Pierwszy raz lecę z UK do Polski więc chciałbym się dowiedzieć, aby mnie tam nigdzie nie męczyli o coś.
  • 16
@wojuturek

Chodzi o kosmetyki, przylece to będzie 1 w nocy, odrazu na jakiś motel więc chcę się wykąpać, a tam pewnie tylko mydło w płynie będzie. Poza tym tak do własnej informacji, czy czymś to się różni.
@Trader888: nie wiem czy trolujesz w całości czy tylko z tym, co chcesz przewieźć, ale te durne limity na płyny obowiązują chyba na całym świecie, a przynajmniej w Europie. Fajek w obie strony możesz przewozić tyle samo, chociaż nie wiem po co miałbyś targać drogie fajki z UK do PL :)
@m_bielawski

To samo, będę po 1 w nocy w Wrocławiu to nie chce latać i szukać tylko zapalić. A prawilne tu jak każdy Polak kręcę tytoń, nie będą sapali, że nie wiedzą co mam tam skręcone?
@Trader888: nie mam pojęcia. Sam tytoń na pewno możesz przewozić (do kilograma), ale czy się będą czepiać skręconych fajek? Nie sądzę, chociaż to pewnie też zależy czy trafisz na służbistę czy normalnego człowieka.
@WedrujacyNoca

Mną raczej się nie sugeruj, mi po prostu nie przypasował tamtejszy klimat, każdy inaczej znosi bycie na obczyźnie. Więc nie będę Cię zniechęcał lub zachęcał do emigracji bo są ludzie co cenią sobie wyżej życie w UK niż w Polsce i świetnie się tam odnajdują.