Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu tak wiele facetów nadal nie dba o siebie? Myślałam, że "bo to pedalskie" jako wymówka się skończyło parę lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam sporo 4 albo 5/10 którzy spokojnie jakby zadbali o swój wygląd byliby 7 albo nawet 8/10. I wtedy nie byłoby płaczu #tfwnogf

Niektórzy nawet zapominają robić tak podstawowe czynności jak mycie się - zwłaszcza mycie włosów. Nikogo nie pociągają tłuste włosy. Warto też zainwestować te 25 zł co miesiąc albo dwa a nie ścinać się samemu albo co gorsza prosić o ścięcie siostrę/mame ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak poprosicie fryzjerkę o radę jakie włosy będą wam pasować to na pewno wam coś doradzi, np. nie do każdego kształtu twarzy pasuje każda fryzura - ale to już wyższa szkoła jazdy.

Poza tym - zarost. Albo macie zarost i o niego dbacie albo nie macie go w ogóle. Nie ma nic gorszego niż 25 lvl z dziewiczym wąsem albo z paroma włosami na twarzy na krzyż. Albo co gorsza - z neckberdem. Ogólcie się, bo to wygląda żałośnie, może laski w gimbazjum lecą na zarost bo "taki męski" ale im większy lvl tym bardziej to śmiesznie wygląda. Jak słabo stoicie z zarostem i słabo wam rośnie to pogódźcie się z tym.

No i ja wiem, że wielu z was uważa, że włosy pod pachami to lepszy wyznacznik męskości niż długość penisa ale jak widzę latem że gościowi z pod koszulki uwalniają się krzaczki i loczki to aż mi się wymiotować chce. Jak tak bardzo jesteście do tych włosów przywiązani to chociaż je skróćcie - już nie z samych względów estetycznych albo chociażby dla higieny, zwłaszcza latem.

Jak macie monobrew to albo prosicie siostrę/mamę o pomoc albo idziecie do kosmetyczki która na pewno zrobi to tak, żeby brwi wyglądały naturalnie. I nie, dezodorant/woda kolońska to nie substytut kąpania się. Nie ma nic gorszego niż zapach potu zmieszany z tanią wodą kolońską waszego ojca. Warto też czasami kupić jakieś nowe ubrania, bo koszulki z wyblakłymi nadrukami nie wyglądają zbyt fajnie.

Aż mi wstyd, że muszę takie podstawowe rzeczy pisać, ale może jakiś #przegryw to przeczyta i się ogarnie.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 70
facet depilował nogi bo się brzydził włosów


no to normalne raczej cnie
włosy są obrzydliwe

faceci zaczęli się nabijać z jednego kolegi dlatego, że ma właśnie dużo włosów na rękach...


i prawidłowo może zmotywuje go to do zadbania o sb
prawdziwy mężczyzna goli ręce nogi itd

@SillySweet:
@Chodtok: obleśne, bo ktoś tak ci wmówił. Spytaj Indian amazońskich czy nie mycie się jest obleśne - nie zrozumieją o czym mówisz. Kiedyś ludzie praktycznie się nie myli, a nie powstrzymywało ich to np. od uprawiania seksu. Człowiek ma naturalną barierę ochronną na skórze i mycie ją likwiduje, co ułatwia dostęp różnym drobnoustrojom. Trzeba też dodać, że kiedyś nie nosiliśmy ubrań np. z włókien syntetycznych, także całkiem nieźle cały czas się