Wpis z mikrobloga

marek-wozniak-750


@marek-wozniak-750: Może będziesz mógł mi pomóc, czy jak podpinałeś kartę #revolut do #paypal to miałeś jakieś problemy? Ja ciągle dostaję "Ta karta nie jest akceptowana. Użyj innej karty." i aktualnie od kilku godziną wiszą mi 3 autoryzacje które nie przeszły. Czy przed dodaniem karty #revolut do #paypal robiłeś coś poza doładowaniem #revolut i stworzeniem karty? np. czy wymieniałeś PLN na inna walutę lub czy ustawiałeś miesięczny limit?

Byłbym wdzięczny za
@marek-wozniak-750 Dzięki, czyli dokładnie tak jak u mnie tyle że u mnie to chce pobrać $ a nie £ i mam + zł 0 tak jakby nie umiał obciążyć karty hmm, może skontaktuję się z którą ze stron paypal albo revoult tylko cholera wie po której stronie jest problem i będą pewnie mówić że błąd jest po drugiej stronie :)
@marek-wozniak-750 spróbowałem 4 razy i przeszło, jedyną rzeczą jaką międzyczasie zrobiłem to restart telefonu (mam androida 7.0) ale ciężko powiedzieć czy to pomogło czy po prostu "samo" się naprawiło. Dzięki za pomoc :)
@Neaopoliti: Tak wygląda to menu.

Co do wypłat, to wydaje mi się, że 200 GBP/EUR, potem 2% czyli i tak nie wychodzi to drogo.
Jeśli chodzi o większe kwoty, to szczerze ta usługa nie jest do takich zabaw, tylko do powiedzmy wypłaty drobnych na wyjazdach, płacenia kartą za granicą/w zagranicznych sklepach bez kosztów.
Do poważniejszych zabaw masz "prawdziwe" konta w PL bankach.
szymko1995 - @Neaopoliti: Tak wygląda to menu.

Co do wypłat, to wydaje mi się, że ...

źródło: comment_zXdneNM6yNaLiFba7ut3QNN2lrsmjqzp.jpg

Pobierz