Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, zaczęłam spotykać się z facetem, który dopiero po kilku spotkaniach powiedział mi, że jest po rozwodzie, nie ma żadnych dzieci. Nie spodziewałam się, że ktoś w tak młodym wieku może być już rozwodnikiem. Gość ma poukładane w głowie, wydaje się że wie czego chce. Teraz nie wiem co zrobić... Jakieś porady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: niepokoi mnie, że powiedział tak późno - mam wrażenie, że ma coś do ukrycia, np. że nie do końca zakończył swoje sprawy z tym związane albo ma na tym punkcie kompleks. Ja takie znajomości ucinałam, bo bałam się, że później powychodzą różne inne dziwne rzeczy, o których "zapomniał" powiedzieć
@kptant: byłam w identycznej sytuacji - o rozwodzie powiedział dopiero po kilku randkach, na drugiej się zalał w trupa, bo "się wstydził", a potem się okazało, że zataił przez ponad rok problemy psychiczne i był karany :D a na pierwszy rzut oka stabilny życiowo facet z dobrym zawodem. więc jak już widzę podobny początek to jest mi słabo. Niech tylko powie, że jest ze Śląska, to już w ogóle pomyślę, że
@AnonimoweMirkoWyznania: jaki to jest "mlody wiek"? a co mialabys zrobic? Kazdy ma jakas przeszlosc. Podpytaj go o cala sytuacje, bo moze facet mial po prostu pecha w zyciu i tak wyszlo. Sam jestem w podobnej sytuacji i nie uwazam sie za kogos gorszego czy wybrakowanego z tego powodu ;P
@AnonimoweMirkoWyznania:

To jakaś zarzutka? Przecież rozwodnik to nie trędowaty.
Powiedział że jest po rozwodzie i... co dalej? Po rozwodzie bo ją bił, bo ona biła jego, bo ona miała bolca, bo on miał bolca? Nie wierzę, że taki fakt pada w rozmowie i temat się ucina bez rozwinięcia