Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
witam
nie wiem, co mam zrobić, żeby ten post nie brzmiał jak bait albo trap, ale postaram się
Otóż jestem 21 letnią dziewicą i na chłopaka chciałabym tylko prawiczka w wieku 22-26 lat. Nie mam innych wymagań, byle by tylko mnie pokochał.
Sama jestem dosyć ładna i nie gruba, przyjacielska i ze swoimi zainteresowaniami, nie narzucająca się zbytnio. Nie miałabym też problemu sama zagadać do chłopaka.
Ostatnio zerwałam kontakt z chłopakiem, z którym bajerowałam przez kilka miesięcy, bo przyznał, że nie jest prawiczkiem. Czuję się jak ostatni śmieć przez to, ale nie chcę i nie mogę przeskoczyć tego jedynego kryterium.
chciałabym poznać kogoś równie niedoświadczonego jak ja, ale z drugiej strony nie jestem zwolennikiem czekania z seksem do ślubu
Teraz pytanie; gdzie poznać prawiczków, trochę starszych niż ja? dobija mnie już ta samotność.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 45
OP: @zafrasowany jeśli dla ciebie 57 kg wagi przy 166 cm wzrostu to gruba dziewczyna, to współczuję
zastanawia mnie, dlaczego facet może wymagać, że ''na dziewczynę tylko dziewica'', a w drugą stronę to już nie może działać, bo pewnie bait

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: W sumie to nie tak źle, ale zawsze można mniej. ( ͡ ͜ʖ ͡)

dlaczego facet może wymagać, że ''na dziewczynę tylko dziewica'', a w drugą stronę to już nie może działać, bo pewnie bait


Może działać, bo taka dziewczyna ma prawo spanikować przed alfa ruchaczem.
Tylko, że tutaj jest AMW na wykop peel, gdzie baity lecą co chwilę. ( )