Wpis z mikrobloga

Czemu?


@2plus2razy2: W porównaniu do przywołanych przez Ciebie przypadków - raz, że sprawa jest stosunkowo świeża, a dwa, co ważniejsze, żart bezpośrednio godzi w samego Hajzera, a nie w kogoś, kto już zmarł. Mówimy o tym przypadku, gdzie to Hajzera bezpośrednio boli wyśmiewanie jego tragedii. Niesmaczny żart o Magiku powiedziany kumplom to co innego niż niesmaczny żart o Magiku opowiedziany jego rodzicom. Reakcja jest trochę niepotrzebna, ale pokazuje, że chłop rzeczywiście
Nie jest to humor wysokich lotów, ale na wykopie, chanach i jakichś zamkniętych grupach


@desensitization: No właśnie, zamknięte grupy, ale nie fanpage na 60k ludzi, więc powinni wiedzieć że mogą kogoś urazić, a skoro to wiedzą to powinni brać na klate konsekwencje takich niskolotnych żartów
@polik95 jakby mi facet coś takiego odwalił to też bym się wystraszyła, ale bardziej o zdrowie psychiczne tegoż faceta bo marznięcie przez kilka godzin na balkonie tylko po to, żeby zrobić buuuaaa nie do końca jest, hmm, normalne
Z drugiej strony, dalby sobie juz spokoj z rozczulaniem sie. Smierc dziecka to okropne wydarzenie. Ale trzeba sie zdecydowac - czy jestem osoba publiczna i biore wszystko na klate, a przy tym wykonuje swoja robote niczym chirurg, czy moze ciezko mi sie podniesc, wiec odcinam sie od SM i redukuje kontakt z szersza publika.


@mysliszonichazmasz: ja wiem, że to ciężkie do pojęcia, ale ludzie poza jakąś grupą z wypoka i innych
@Constantine powiem to samo co mówiłem każdej innej osobie... Nie każdy wie o co chodzi ze śmiercią jego syna. Sam się dowiedziałem z komentarzy. Najpierw minąłem obrazek bo jest to dla mnie już norma taki humor. Ale ok, każdy ma inne wyczucie smaku. Ale czemu ten typ grozi, obraża, i teraz jeszcze ma czelność udostępniać dane tego chłopaka? Niech się zastanowi bo jak widać to w tym jego tvnowskim łbie nic nie
Ale czemu ten typ grozi, obraża, i teraz jeszcze ma czelność udostępniać dane tego chłopaka?


@NormalnyJa: tutaj jest dość delikatna sprawa. Podejrzewam, że działa w emocjach, a nie ma go kto uspokoić obok. Tu się zgadzam, że jeśli chciałby to załatwić w taki sposób, to powinien się dowiedzieć, jak to działa, a dodatkowo jeśli chce nagłaśniać takie sprawy - to po ich załatwieniu i na pewno nie w taki sposób... Ja
@polik95: ten mem to już chamstwo poza granicami, ale uważam ze mógł zachować troche chłodniejsza głowę publikując ten wpis, załatwić sprawę jak Karmowski, a tak to bedą o tym zaraz trąbić w tvn24, hurr durr, koniec wolności w internetach i więzienie za bycie memiarzem, wiadomo że 3/4 ludzi tworzących tego typu memy to zjeby, które mają tylko pożywkę z tego jak jest taka afera.